2. Procedure
Procedure
Title: Raudtee mõõdistamise teenus 2027 - 2029
Description: AS Eesti Raudtee rööbasteedel geomeetria mõõdistamine teemõõduvaguniga ja teemõõduvaguni transportimine. Hanke ese on täpsemalt kirjeldatud HD Lisas 1. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315421-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71355000 Surveying services
Additional classification (cpv): 63711000 Support services for railway transport
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Raudtee mõõdistamine teemõõduvaguniga
Description: Tellija taristul rööbastee geomeetria diagnostikateenuse osutamine (orienteeruv maht 8 700 km aastas +/- 10%). / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315421-0001
Lot: LOT-0002
Title: Teemõõduvaguni transport (vedur)
Description: Töövõtja vedurimeeskondade poolt Töövõtja veduritega veduriteenuse osutamine Tellija teemõõduvaguni transportimisel Tellija raudteeinfrastruktuuril vastavalt rongide liiklusgraafikule ja Tellija tellimustele (teemõõduvaguni transport ca 480 tundi ühes aastas +/- 10%) / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315421-0002
Main classification (cpv): 63711000 Support services for railway transport