638789-2026 - Competition
Slovenia – Electricity – Dobava električne energije iz OVE za nepremičnine v lasti in upravljanju naročnika
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dobava električne energije iz OVE za nepremičnine v lasti in upravljanju naročnika
Description: Predmet javnega naročanja je dobava električne energije iz obnovljivih virov energije za nepremičnine v lasti in upravljanju naročnika. Delež električne energije, pridobljene iz obnovljivih virov, mora znašati 100 %.
Internal identifier: 403/26-0351
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09310000 Electricity
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 554368