638816-2026 - Competition
Netherlands – Construction work – AI 2026-0046 - SMH P3: Plint/MSA
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: AI 2026-0046 - SMH P3: Plint/MSA
Description: AI 2026-0046 SMH P3: Plint/MSA Het project Plint gebouw en Multi Sport Accommodatie is onderdeel van het overkoepelede project Smart Mobility Hub (SMH). De realisatie van de gehele Smart Mobility Hub is verdeeld over 3 percelen die elk apart aanbesteed worden. Perceel 1: Mobiliteitshub - het ontwerp, de realisatie en het meerjarig onderhoud van het bovengrondse parkeergebouw met circa 2 000 parkeerplaatsen en bijbehorende voorzieningen voor auto, taxi, AOV, fiets en touringcar; (Aanbesteding afgerond) Perceel 2: Dakpark – ontwerp, de realisatie en het meerjarig Groot onderhoud van het sportpark op het dak van de Mobiliteitshub; (Aanbesteding loopt nog) Perceel 3: Plint gebouw en Multi Sport Accommodatie (hierna Plint/MSA) – de realisatie van de plintgebouwen met commerciële en maatschappelijke functies aan de oostzijde van het gebouw. (Deze aanbesteding)
Internal identifier: AI 2026-0046
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45200000 Works for complete or part construction and civil engineering work
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: -
Titel: AI 2026-0046 - SMH P3: Plint/MSA
Interne identificatiecode: AI 2026-0046
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: -