2. Procedure
Procedure
Title: Aminokwas L-lizyna
Description: Aminokwas L-lizyna: - postać proszek lub granulki, - czystość min. 98 %, - zawartość lizyny min. 78%. Jakość paszowa - nie zawiera PCB i dioksyn, - okres trwałości 2 lata od daty produkcji. Wielkość zamówienia: 2000 kg (w workach 25 kg). W celu potwierdzenia wskazanych powyżej parametrów jakościowych produktu, Zamawiający wymaga dołączenia do oferty atestu jakości produktu lub innego dokumentu potwierdzającego równoważność oferowanego produktu. Do każdej dostawy obowiązkowo dołączyć atest jakości produktu. Stawka VAT zgodnie z kategorią pożywienia dla zwierząt, która jest zaklasyfikowana do działów (kodów) nomenklatury scalonej (CN), wymieniona w załączniku nr 10 do ustawy o VAT. Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.
Internal identifier: 177/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15710000 Prepared animal feeds for farm and other animals
5. Lot
Lot: LOT-0001