638908-2026 - Competition
Bulgaria – License management software package – Подновяване на лицензи и активна поддръжка на многофункционална информационна система за планиране на ресурсите и управление на процесите в ДП РВД (ERP)
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
Title: Подновяване на лицензи и активна поддръжка на многофункционална информационна система за планиране на ресурсите и управление на процесите в ДП РВД (ERP)
Description: Предметът на обществената поръчка е подновяване на лицензи и активна поддръжка на многофункционална информационна система за планиране на ресурсите и управление на процесите в ДП РВД (ERP). Дейностите, които трябва да се извършат по предмета на поръчката обхващат период от 3 (три) години, и са: 1. Лицензионна поддръжка тип „Enterprise Support“ за всяка една от годините - 2027 г., 2028 г., 2029 г. за следните SAP лицензи: • 2 (два) броя лиценз „SAP S/4HANA, developer access“; • 78 (седемдесет и осем) броя лиценз „SAP S/4HANA Enterprise Management for Professional use“; • 55 (петдесет и пет) броя лиценз „SAP S/4HANA Enterprise Management for functional use“; • 3 (три) броя лиценз „SAP Payroll Processing“; • 13 (тринадесет) броя лиценз „SAP Portfolio and Project Management for SAP S/4HANA standard“; • 3 (три) броя лиценз „SAP Portfolio and Project Management for SAP S/4HANA professional“; • 33 (тридесет и три) броя лиценз „SAP BusinessObjects Enterprise, professional edition (user)“; • 4 (четири) броя лиценз „SAP Single Sign-On“; • 1 (един) брой лиценз „SAP Work Clearance Management for SAP S/4HANA“; • 1 (един) брой лиценз „SAP Enable Now, author option“; • 30 (тридесет) броя лиценз „SAP Enable Now, consumption option“; • 2 (два) броя лиценз „SAP BW/4HANA“; • 1 (един) брой лиценз „SAP HANA, Runtime edition for Applications & SAP BW“; • 1 (един) брой лиценз „SAP Power Designer“; • 1 (един) брой лиценз „SAP Document and Reporting Compliance for S/4HANA“; 2. Лицензионна поддръжка тип „Priority“ за всяка една от годините - 2027 г., 2028 г., 2029 г. за 4 (четири) броя абонаментен лиценз „SUSE Linux Enterprise Server for SAP Applications with Live Patching, x86-64, 1-2 Sockets with Unlimited Virtual Machines“, използвани от SAP инсталацията на ДП РВД; 3. Активна поддръжка на всички SAP системи част от внедрената многофункционална информационна система за планиране на ресурсите и управление на процесите в ДП РВД (ERP), включваща изпълнение на всички услуги, осигуряващи безпроблемна и непрекъсната работа на системата (без ограничения за необходимото време на изпълнение) и изпълнение на всички услуги, свързани с промени в бизнес процесите на системата, наложени от законодателни или други промени в организацията, или изисквания към отчетността на ДП РВД до 330 (триста и тридесет) работни човекодни за целия срок на договора.​​​​​​​​​​​​
Internal identifier: 589106
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 48218000 License management software package
Additional classification (cpv): 72267100 Maintenance of information technology software
5. Lot
Lot: LOT-0001