2. Procedure
Procedure
Title: Het leveren van een tractor met multifunctionele werktuigarm, klepelmaaier en slotenbak
Description: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van één complete, bedrijfsklare tractor met multifunctionele werktuigarm/maaiarm, klepelmaaier en slotenbak. Zie aanbestedingsdocumenten.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 16700000 Tractors
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Perceel 1
Description: Het leveren van een tractor met multifunctionele werktuigarm, klepelmaaier en slotenbak.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van tweemaal maximaal één jaar.