638960-2026 - Competition
Poland – Construction work – Budowa stołówki z kuchnią wraz z infrastrukturą towarzyszącą – Łomża – postępowanie nr 37/RB
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Budowa stołówki z kuchnią wraz z infrastrukturą towarzyszącą – Łomża – postępowanie nr 37/RB
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest budowa stołówki z kuchnią wraz z infrastrukturą towarzyszącą w Łomży. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisano w załącznikach nr 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 do SWZ. 2. Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia: teren zamknięty - Al. Legionów, Łomża, woj. warmińsko-mazurskie. 3. Wykonawca udzieli gwarancji na przedmiot umowy na okres: 60 miesięcy. 4. Wykonawca udzieli gwarancji na dostarczony sprzęt i wyposażenie na okres: 60 miesięcy. 5. Wykonawca udzieli gwarancji szczelności dla konstrukcji żelbetowej wykonanej w technologii „białej wanny”, w tym doszczelnienie ewentualnych przecieków dla części podziemnej budynku na okres: 60 miesięcy. 6. Okres rękojmi: a) za wady fizyczne: 60 miesięcy – według art. 568 § 1 K.C. b) szczelności dla konstrukcji żelbetowej wykonanej w technologii „białej wanny”, w tym doszczelnienie ewentualnych przecieków dla części podziemnej budynku: 60 miesięcy. 7. Okres gwarancji i pielęgnacji przesadzeń: 36 miesięcy. 8. Wykonawca od daty przekazania obiektu do użytkowania przez 60 miesięcy prowadzić będzie nieodpłatną konserwację i przeglądy: wind, technologii węzła cieplnego, przepompowni ścieków, instalacji wentylacji mechanicznej, instalacji klimatyzacji, UPS-ów, systemu sygnalizacji pożaru, systemu oddymiania, systemu Menu Board, systemu nagłośnienia, systemu wideodomofonowego oraz technologii kuchni. 9. Wymagany termin wykonania zamówienia z uzyskaniem efektu rzeczowego: - minimum 1490 dni od daty podpisania umowy, - maksimum 1672 dni od daty podpisania umowy.
Internal identifier: 37/RB
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Szczegółowe informacje zostały zamieszczone w dokumentach postępowania
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45315300 Electricity supply installations, 45311100 Electrical wiring work, 45216000 Construction work for buildings relating to law and order or emergency services and for military buildings, 45216200 Construction work for military buildings and installations, 45232460 Sanitary works
5. Lot
Lot: LOT-0001