2. Procedure
Procedure
Title: Digitalt stöd för systematiskt arbetsmiljöarbete inklusive rehabilitering
Description: Kriminalvården avropar ett digitalt stöd för systematiskt arbetsmiljöarbete inklusive rehabilitering, vidare benämnd Lösningen.
Internal identifier: 2026-26289
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72260000 Software-related services
Additional classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 2026-26289
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72260000 Programrelaterade tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000