639098-2026 - Competition
Bulgaria – Repair and maintenance services of motor vehicles and associated equipment – „Техническо обслужване, основен и текущ ремонт, профилактика, доставка на резервни части и аксесоари за МПС, стопанисвани от ТП „ДГС Нова Загора“ за срок от 24 месеца“
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: „Техническо обслужване, основен и текущ ремонт, профилактика, доставка на резервни части и аксесоари за МПС, стопанисвани от ТП „ДГС Нова Загора“ за срок от 24 месеца“
Description: В предмета на поръчката влизат следните услуги за общо 7 моторни превозни средства: •Цялостна диагностика на МПС; •Извършване на услуги по техническо обслужване на автомобилите, което включва: основен и текущ ремонт на автомобилите стопанисвани от ТП ДГС Нова Загора, сервизно обслужване на автомобилите в пълен обем и периодичност, съгласно предписанията на производителя на съответната марка МПС, профилактика, диагностика, тенекеджийско- бояджийски дейности; •Техническо обслужване и ремонт на двигателя, съединителя, скоростната кутия, ръчна спирачка, карданно предаване; •Техническо обслужване и ремонт на преден мост, кормилно управление, заден мост, спирачна система, окачване на автомобила; •Техническо обслужване и ремонт на системата на електрооборудване на автомобила, горивната система и климатичнатасистема; •Техническо обслужване и ремонт на ходовата част на автомобила и реглаж на преден мост; •Доставка и монтаж на резервни части и консумативи за МПС по цени съгласно ценовата оферта на Изпълнителя, без начислена надценка, като доставените резервни части и консумативи трябва да сафабрично нови и оригинални за съответната марка и модел МПС и да отговарят на изискванията за качество в Република България. Пълно описание на предмета на поръчката се съдържа в Техническа спецификация /Образец №5/.
Internal identifier: 608058
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50110000 Repair and maintenance services of motor vehicles and associated equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: В предмета на поръчката влизат следните услуги за общо 7 моторни превозни средства: •Цялостна диагностика на МПС; •Извършване на услуги по техническо обслужване на автомобилите, което включва: основен и текущ ремонт на автомобилите стопанисвани от ТП ДГС Нова Загора, сервизно обслужване на автомобилите в пълен обем и периодичност, съгласно предписанията на производителя на съответната марка МПС, профилактика, диагностика, тенекеджийско- бояджийски дейности; •Техническо обслужване и ремонт на двигателя, съединителя, скоростната кутия, ръчна спирачка, карданно предаване; •Техническо обслужване и ремонт на преден мост, кормилно управление, заден мост, спирачна система, окачване на автомобила; •Техническо обслужване и ремонт на системата на електрооборудване на автомобила, горивната система и климатичнатасистема; •Техническо обслужване и ремонт на ходовата част на автомобила и реглаж на преден мост; •Доставка и монтаж на резервни части и консумативи за МПС по цени съгласно ценовата оферта на Изпълнителя, без начислена надценка, като доставените резервни части и консумативи трябва да са фабрично нови и оригинални за съответната марка и модел МПС и да отговарят на изискванията за качество в Република България. Пълно описание на предмета на поръчката се съдържа в Техническа спецификация /Образец №5/.