2. Procedure
Procedure
Title: CAR-verzekering ten behoeve van de Provincie Utrecht
Description: Doelstelling van deze aanbestedingsprocedure is het gunnen van de Opdracht aan één Gegadigde of meerdere geschikte Gegadigden waarmee een Overeenkomst met betrekking tot de CAR-verzekering wordt aangegaan. 1
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Gelet op onderstaande aspecten is gekozen voor een openbare procedure: • Het aantal marktpartijen. • Het gegeven dat meerdere risicodragers nodig zijn om de polis in co-assurantie “volgetekend” te krijgen, en er derhalve geen noodzaak tot en/of behoefte aan nadere selectie is.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66513200 Contractor's all-risk insurance services
Additional classification (cpv): 66510000 Insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Doelstelling van deze aanbestedingsprocedure is het gunnen van de Opdracht aan één Gegadigde of meerdere geschikte Gegadigden waarmee een Overeenkomst met betrekking tot de CAR-verzekering wordt aangegaan.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De Overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van initieel 2 jaar. Na deze periode heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst doorlopend te verlengen met wederzijdse goedkeuring voor telkens een periode van 12 maanden tot een totale looptijd van 6 jaar is bereikt.