2. Procedure
Procedure
Title: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΟΛΥΗΛΕΚΤΡΟΛΥΤΗ
Description: Αντικείμενο της σύμβασης είναι η ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΟΛΥΗΛΕΚΤΡΟΛΥΤΗ» όπως αναλυτικότερα αναφέρεται στην διακήρυξη και στα παραρτήματα αυτής.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 24958200 Flocculating agents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Προμήθεια Πολυηλεκτρολύτη
Description: Αντικείμενο είναι η Πολυηλεκτρολύτη όπως αναλυτικότερα αναφέρονται στην διακήρυξη και στα παραρτήματα αυτής).
Quantity: 17 500 kilograms