2. Procedure
Procedure
Title: Egyedi logózott ruházat és reklámajándékok - DBR
Description: Dinamikus beszerzési rendszer létrehozása, amelynek tárgya „Egyedi logózott ruházat és reklámajándékok beszerzése - DBR” beszerzése
Internal identifier: EKR001163252026
Type of procedure: Other multiple stage procedure
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39294100 Information and promotion products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Dinamikus beszerzési rendszer létrehozása, amelynek tárgya egyedi logózott ruházat és reklámajándékok beszerzése. Ajánlatkérő a Közbeszerzési Dokumentumokban ismerteti azokat a termékkategóriákat és jellemzőiket, amelyek megvalósítása érdekében egyedi logózott ruházat és reklámajándékok beszerzése – DBR-t kíván létrehozni. Jelen eljárás részvételi szakaszának eredményes lezárását követően, a konkrét beszerzési igény felmerülésekor Ajánlatkérő az alkalmasnak minősített részvételre jelentkezők részére küldi meg az ajánlattételi felhívást az EKR-en keresztül. Ajánlatkérő a DBR megvalósítása során a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján a rendszerben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást, mennyiségeket, és szerződéses feltételeket a DBR-ben részt vevő részvételre jelentkező számára, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Ajánlatkérő a BT-727 (II.2.3) ponttal kapcsolatban rögzíti, hogy az ott megadott cím Ajánlatkérő székhelye, amely a felhívásban technikai okok miatt került rögzítésre, a tényleges teljesítési helyszínek az ajánlattételi felhívásokban kerülnek megjelölésre. A helyszínek listáját Műszaki leírás részeként rendelkezésre bocsátja Ajánlatkérő, azonban fenntartja a jogot, hogy azt az ajánlattételi szakaszok során pontosítsa, kiegészítse. Szükséges technológiák, termékkategóriák: 1. szitázás 2. gravírozás 3. szublimációs nyomtatás 4. transzfer nyomtatás 5. UV tárgynyomtatás 6. tampon nyomás 7. DTF nyomtatás 8. UV DTF nyomtatás 9. szitás transzfer nyomás 10. matricázás 11. gépi hímzés Becsült mennyiség: Az ajánlatkérő által a DBR felállításának időtartama (36 hónap) alatt megrendelni kívánt teljes mennyiség becsült értéke nettó 900 000 000 Ft. Az ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy az eljárás nem keletkeztet részére lehívási kötelezettséget. Termékkörönkénti megoszlás várhatóan a DBR teljes becsült értéke vonatkozásában, százalékos megoszlásban: 1. szitázás - 10 % 2. gravírozás - 15 % 3. szublimációs nyomtatás - 10 % 4. transzfer nyomtatás -10 % 5. UV tárgynyomtatás - 5 % 6. tampon nyomás - 5 % 7. DTF nyomtatás - 10 % 8. UV DTF nyomtatás -10 % 9. szitás transzfer nyomás -10 % 10. matricázás - 5 % 11. gépi hímzés - 10 % Termékkörök szerint a DBR keretében odaítélendő egyes szerződések várható maximális nagyságrendje előre nem határozható meg, azonban jellemzően nem haladja meg a nettó 50.000.000,- Ft-ot. Az egyidejűleg teljesítendő szerződések várható értéke nem haladja meg a nettó 30.000.000,- Ft-ot A termékkategóriák további jellemzőit a műszaki leírás tartalmazza. A rendszer 36 hónapos hatálya alatt bármely gazdasági szereplő – az EKR-en keresztül a részvételi jelentkezése benyújtása és alkalmasnak minősítése esetén – csatlakozhat a rendszerhez. Ajánlatkérő a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján fenntartja annak a lehetőségét, hogy a DBR megvalósítása során, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg, az abban foglalt konkrét beszerzési igényre vonatkozóan - a konkrét közbeszerzések tárgyától és jellegétől függően - a részajánlat-tétel lehetőségeket határozzon meg az ajánlattételi felhívásban.
Internal identifier: EKR001163252026/1
Additional classification (cpv): 18400000 Special clothing and accessories