2. Procedure
Procedure
Title: SBĚR DAT V AKVAKULTUŘE V ČESKÉ REPUBLICE ZA ROK 2025
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky je získání hospodářských dat za rok 2025 v odvětví akvakultury v České republice. Tím bude zajištěno splnění požadavků stanovených právními předpisy EU, a to konkrétně nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2017/1004 o vytvoření rámce Unie pro shromažďování, správu a využívání údajů v odvětví rybolovu a pro podporu vědeckého poradenství pro společnou rybářskou politiku, dále rozhodnutím Komise (EU) 2021/1167 a prováděcím rozhodnutím Komise (EU) 2021/1168. Podrobná specifikace předmětu plnění je vymezena v příloze č. 1 zadávací dokumentace – Závazný návrh „Smlouvy o zajištění sběru dat v akvakultuře za rok 2025“, včetně příloh (dále také jen „Smlouva“).
Internal identifier: 4/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72313000 Data capture services
Additional classification (cpv): 72310000 Data-processing services
5. Lot
Lot: LOT-0001