639216-2026 - Competition
Poland – Agricultural and horticultural products – Śruta sojowa minimum 46%
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Śruta sojowa minimum 46%
Description: Śruta sojowa poekstrakcyjna Hi-Pro o zawartości białka minimum 46% w ilości 75 ton. Parametry fizyko-chemiczne: • wilgotność maksimum 12,5% • zawartość białka surowego minimum 46,0% • zawartość tłuszczu surowego minimum 1,0% • zawartość włókna surowego maksimum 4,0% Parametry jakościowe: • badanie obecności Salmonelli nieobecna w 25 g Zamawiający wymaga, aby komponenty białkowe, jakim jest śruta sojowa, charakteryzowały się niskim poziomem skażenia beztlenowymi laseczkami przetrwalnikującymi. Wynik badania potwierdzający obecność beztlenowych laseczek przetrwalnikujących w 0,0001 g, które zostanie zlecone przez Zamawiającego będzie skutkował zwrotem zakupionej partii towaru na koszt Sprzedającego. Stawka VAT zgodnie z kategorią pożywienia dla zwierząt, która jest zaklasyfikowana do działów (kodów) nomenklatury scalonej (CN), wymieniona w załączniku nr 10 do ustawy o VAT. Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne
Internal identifier: 181/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 03100000 Agricultural and horticultural products
5. Lot
Lot: LOT-0001