639235-2026 - Competition
Poland – Tree seeding – Dostawa i nasadzenia zieleni wysokiej - drzew na terenie miasta Gdańska w 2026 r. wraz z pielęgnacją przez okres 3 lat - 2 zakresy
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa i nasadzenia zieleni wysokiej - drzew na terenie miasta Gdańska w 2026 r. wraz z pielęgnacją przez okres 3 lat - 2 zakresy
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wykonanie nasadzeń 832 szt. drzew na terenie Gminy Miasta Gdańska. Planowane nasadzenia zostały zaprojektowane w różnych częściach miasta Gdańska w pasach drogowych dróg publicznych oraz na terenach zieleni miejskiej (parki, zieleńce, cmentarze komunalne). Zamówienie podzielono na 2 części (zakresy): Zakres 1 - Pasy drogowe – drogi krajowe, wojewódzkie, powiatowe obejmuje w szczególności: A) Dostawę 483 drzew i ich posadzenie wraz z palikowaniem i montażem osłon zimowych od razu po posadzeniu B) Pielęgnację wiosenną - wegetacyjną – obejmującą okres od 1 kwietnia do 31 października każdego roku obowiązywania umowy C) Pielęgnację zimową - obejmującą okres od 1 listopada do 31 marca każdego roku obowiązywania umowy Zakres 2 - Parki i zieleńce, cmentarze komunalne obejmuje w szczególności: A) Dostawę 349 drzew i ich posadzenie wraz z palikowaniem B) Pielęgnację wiosenną – wegetacyjną – obejmującą okres od 1 kwietnia do 31 października każdego roku obowiązywania umowy
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: at. 138 ust. 4 Pzp - składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77211600 Tree seeding
Additional classification (cpv): 77300000 Horticultural services, 77211500 Tree-maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zakres 1 - Pasy drogowe - drogi krajowe, wojewódzkie, powiatowe
Description: Dostawa 483 drzew i ich posadzenie wraz z palikowaniem i montażem osłon zimowych od razu po posadzeniu wraz z pielęgnacją
Options:
Description of the options: Zamawiający nie przewiduje korzystania z prawa opcji.
Lot: LOT-0002
Title: Zakres 2 - Parki i zieleńce, cmentarze komunalne
Description: Dostawa 349 drzew i ich posadzenie wraz z palikowaniem wraz z pielęgnacją