639328-2026 - Competition
Czechia – Evaluation consultancy services – Zhodnocení technologické a regulatorní aplikovatelnosti
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Zhodnocení technologické a regulatorní aplikovatelnosti
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytnutí komplexních podkladů nezbytných pro registraci a certifikaci zdravotnického prostředku – kožního krytu na bázi PVA/PCL, v souladu s požadavky nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2017/745 a jeho aktualizacemi (dále jen „MDR“) před uvedením na trh.
Internal identifier: VZ092026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79419000 Evaluation consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0001