2. Procedure
Procedure
Title: ΑΝΑΘΕΣΗ ΣΥΜΒΑΣΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΔΗΜΟΥ ΣΙΝΤΙΚΗΣ ΓΙΑ 24 ΜΗΝΕΣ
Description: Υπηρεσίες Αποκομιδής και μεταφοράς σύμμεικτων απορριμμάτων (πράσινου κάδου),Αποκομιδή και μεταφορά ανακυκλώσιμων αποβλήτων (μπλε κάδου) ,Συλλογή & μεταφορά ογκωδών απορριμμάτων, αποβλήτων Εκσκαφών, Κατασκευών και Κατεδαφίσεων με ανοικτά container, Πλύσιμο - απολύμανση κάδων,Περισυλλογή και αποτέφρωση τεθνεώτων ζώων (αδέσποτα ζώα συντροφιάς) του Δήμου Σιντικής
Internal identifier: 30/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90511000 Refuse collection services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: ΟΠΩΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ ΣΤΗΝ 34/2026 ΜΕΛΕΤΗ (ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΚΘΕΣΗ -ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ)
Main classification (cpv): 90511200 Household-refuse collection services
Additional classification (cpv): 90511100 Urban solid-refuse collection services, 90512000 Refuse transport services, 90918000 Bin-cleaning services, 98371120 Cremation services
Options:
Description of the options: ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ 6 ΜΗΝΕΣ