2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa teleskopowych żurawi samojezdnych w ramach doposażenia GPT (postępowanie podzielone na 2 części)
Description: Dostawa teleskopowych żurawi samojezdnych w ramach doposażenia GPT (postępowanie podzielone na 2 części): Część nr 1: Dostawa żurawia teleskopowego o klasie udźwigu 60 ton na podwoziu gąsienicowym; Część nr 2: Dostawa żurawia teleskopowego o klasie udźwigu 60 ton na podwoziu kołowym.
Internal identifier: ZP/2026/08/0066/TAR
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 42414000 Cranes, mobile lifting frames and works trucks fitted with a crane
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Część nr 1: Dostawa żurawia teleskopowego o klasie udźwigu 60 ton na podwoziu gąsienicowym
Internal identifier: Część nr 1
Options:
Description of the options: nie dotyczy
Lot: LOT-0002
Description: Część nr 2: Dostawa żurawia teleskopowego o klasie udźwigu 60 ton na podwoziu kołowym
Internal identifier: Część nr 2