639441-2026 - Competition
Poland – Insurance services – Usługa ubezpieczenia Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych Spytkowo Sp. z o.o.
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Usługa ubezpieczenia Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych Spytkowo Sp. z o.o.
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Usługa ubezpieczenia Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych Spytkowo Sp. z o.o.” 2. Rodzaj zamówienia: usługa. 3. Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: 66510000-8 - usługi ubezpieczeniowe, 3.1. 66515000-3 usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty, 3.2. 66516000-0 usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, 3.3. 66512100-3 usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków, 3.4. 66514110-0 usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych, 3.5. 66516100-1 usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej. 4. Przedmiot zamówienia został podzielony na części. Część I: Ubezpieczenie mienia a) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, w tym maszyn budowlanych, ubezpieczenie od kradzieży z włamaniem i rabunku oraz ubezpieczenie szyb i innych przedmiotów szklanych od stłuczenia (AR) b) ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk (EEI) c) ubezpieczenie maszyn i urządzeń od uszkodzeń (MB) Część II: Ubezpieczenie OC a) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w związku z prowadzoną działalnością i posiadanym mieniem (OC) Część III: Ubezpieczenie środowiskowe a) ubezpieczenie odpowiedzialności za szkody w środowisku (EIL) Część IV: Ubezpieczenia komunikacyjne a) ubezpieczenia komunikacyjne (OC p.p.m., AC, ASS, Zielona Karta) Część V: Ubezpieczenia mienia - nadwyżkowe a) ubezpieczenie nadwyżki (dodatkowego limitu) ponad limit odpowiedzialności dla ryzyka pożaru, wybuchu, dymu i sadzy w ubezpieczeniu mienia od wszystkich ryzyk. 5. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia – część poufna . 6. Zamawiający nie przewiduje możliwości zastosowania prawa opcji. 7. Zamawiający nie przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt.7) pzp.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66510000 Insurance services
Additional classification (cpv): 66515000 Damage or loss insurance services, 66516000 Liability insurance services, 66512100 Accident insurance services, 66516100 Motor vehicle liability insurance services, 66514110 Motor vehicle insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część I: Ubezpieczenie mienia
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Usługa ubezpieczenia Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych Spytkowo Sp. z o.o.” 2. Rodzaj zamówienia: usługa. 3. Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: 66510000-8 - usługi ubezpieczeniowe, 3.1. 66515000-3 usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty, 3.2. 66516000-0 usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, 3.3. 66512100-3 usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków, 3.4. 66514110-0 usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych, 3.5. 66516100-1 usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej. 4. Przedmiot zamówienia został podzielony na części. Część I: Ubezpieczenie mienia a) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, w tym maszyn budowlanych, ubezpieczenie od kradzieży z włamaniem i rabunku oraz ubezpieczenie szyb i innych przedmiotów szklanych od stłuczenia (AR) b) ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk (EEI) c) ubezpieczenie maszyn i urządzeń od uszkodzeń (MB) Część II: Ubezpieczenie OC a) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w związku z prowadzoną działalnością i posiadanym mieniem (OC) Część III: Ubezpieczenie środowiskowe a) ubezpieczenie odpowiedzialności za szkody w środowisku (EIL) Część IV: Ubezpieczenia komunikacyjne a) ubezpieczenia komunikacyjne (OC p.p.m., AC, ASS, Zielona Karta) Część V: Ubezpieczenia mienia - nadwyżkowe a) ubezpieczenie nadwyżki (dodatkowego limitu) ponad limit odpowiedzialności dla ryzyka pożaru, wybuchu, dymu i sadzy w ubezpieczeniu mienia od wszystkich ryzyk. 5. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia – część poufna . 6. Zamawiający nie przewiduje możliwości zastosowania prawa opcji.
Additional classification (cpv): 66515000 Damage or loss insurance services
Lot: LOT-0002
Title: Część II: Ubezpieczenie OC
Additional classification (cpv): 66516000 Liability insurance services
Lot: LOT-0003
Title: Część III: Ubezpieczenie środowiskowe
Lot: LOT-0004
Title: Część IV: Ubezpieczenia komunikacyjne
Additional classification (cpv): 66514110 Motor vehicle insurance services, 66516100 Motor vehicle liability insurance services
Lot: LOT-0005
Title: Część V: Ubezpieczenia mienia - nadwyżkowe
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Usługa ubezpieczenia Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych Spytkowo Sp. z o.o.” 2. Rodzaj zamówienia: usługa. 3. Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: 66510000-8 - usługi ubezpieczeniowe, 3.1. 66515000-3 usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty, 3.2. 66516000-0 usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, 3.3. 66512100-3 usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków, 3.4. 66514110-0 usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych, 3.5. 66516100-1 usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej. 4. Przedmiot zamówienia został podzielony na części. Część I: Ubezpieczenie mienia a) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, w tym maszyn budowlanych, ubezpieczenie od kradzieży z włamaniem i rabunku oraz ubezpieczenie szyb i innych przedmiotów szklanych od stłuczenia (AR) b) ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk (EEI) c) ubezpieczenie maszyn i urządzeń od uszkodzeń (MB) Część II: Ubezpieczenie OC a) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w związku z prowadzoną działalnością i posiadanym mieniem (OC) Część III: Ubezpieczenie środowiskowe a) ubezpieczenie odpowiedzialności za szkody w środowisku (EIL) Część IV: Ubezpieczenia komunikacyjne a) ubezpieczenia komunikacyjne (OC p.p.m., AC, ASS, Zielona Karta) Część V: Ubezpieczenia mienia - nadwyżkowe a) ubezpieczenie nadwyżki (dodatkowego limitu) ponad limit odpowiedzialności dla ryzyka pożaru, wybuchu, dymu i sadzy w ubezpieczeniu mienia od wszystkich ryzyk. 5. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia – część poufna .