639442-2026 - Competition
Netherlands – Office machinery, equipment and supplies except computers, printers and furniture – Afdrukapparatuur, Reprodienstverlening en Portaal t.b.v. OGVO
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleAfdrukapparatuur, Reprodienstverlening en Portaal t.b.v. OGVO
DescriptionOGVO is opzoek naar een opdrachtnemer die nieuwe afdrukapparatuur levert op de verschillende locaties, een repro machine levert en een portaal inclusief reprodienstverlening voor hoogvolume opdrachten. Levering van 28 multifunctionals inclusief 1 repromachine, leveren van reprodienstverlening en inrichten van een reproportaal.
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 30100000 Office machinery, equipment and supplies except computers, printers and furniture
Additional classification (cpv): 79520000 Reprographic services
5. Lot
LotLOT-0000
Internal identifier1
Options
Description of the optionsVerlenging met 1 extra jaar