2. Procedure
Procedure
Title: Lokální opravy výtluků na území města Kladna
Description: Předmětem plnění je uzavření rámcové dohody s jedním účastníkem na provádění údržby a běžných oprav komunikací ve vlastnictví zadavatele. Zejména se jedná o ty to činnosti, které budou plněny průběžně dle aktuálních potřeb zadavatele: - údržba a opravy místních a účelových komunikací se živičným povrchem, se zámkovou dlažbou, se štěrkovým povrchem či nezpevněným povrchem apod. včetně obrubníků, krajnic a dalších příslušenství komunikací; - údržba, oprava a zřizování odvodnění komunikací k odvedení dešťových vod jako jsou zejména žlaby, uliční vpusti apod.; - účast zhotovitele u kontrol technického stavu místních komunikací a při zpracování návrhu plánu oprav; Bližší popis plnění je uveden v zadávací dokumentaci
Internal identifier: 139/26
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45233100 Construction work for highways, roads
Additional classification (cpv): 45233222 Paving and asphalting works, 45233141 Road-maintenance works, 45233229 Verge maintenance work, 44113810 Surface dressing
5. Lot
Lot: LOT-0001