2. Procedure
Procedure
Title: Usługa w zakresie naprawy wynikowej modułowego zestawu stołówkowego MSS TENTAR 2.
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie naprawy wynikowej modułowego zestawu stołówkowego MSS TENTAR 2 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający nie przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu.
Internal identifier: U/130/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50800000 Miscellaneous repair and maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie nr 1 - Usługa w zakresie naprawy wynikowej modułowego zestawu stołówkowego MSS TENTAR 2
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie naprawy wynikowej modułowego zestawu stołówkowego MSS TENTAR 2 w ilości zamówienie podstawowe 1 szt.). 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający nie przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu.
Internal identifier: Zadanie nr 1
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie nr 2 - Usługa w zakresie naprawy wynikowej modułowego zestawu stołówkowego MSS TENTAR 2
Internal identifier: Zadanie nr 2