2. Procedure
Procedure
Title: Levering HVO100 in bulk voor Wedeka Bedrijven
Description: Opdrachtgever streeft naar het minimaliseren van hun CO2-footprint en het toepassen van duurzame alternatieven, zoals HVO100. Gelet op de sterk gestegen brandstofprijzen, waaronder HVO100, en de voorgenomen overstap van fossiele diesel naar HVO100, heeft Opdrachtgever besloten om een Europese aanbestedingsprocedure te starten. De opdracht heeft betrekking op de levering van HVO100 in bulk op de in de offerteaanvraag genoemde locaties, inclusief het leveren, plaatsen en onderhouden van een tankinstallatie en pompvoorziening. Zie offerteaanvraag.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09100000 Fuels
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: De opdracht heeft betrekking op de levering van HVO100 in bulk op de inde offerteaanvraag genoemde locaties, inclusief het leveren, plaatsen en onderhouden van een tankinstallatie en pompvoorziening. Zie offerteaanvraag.
Internal identifier: 1