639621-2026 - Competition
Czechia – Scanning electron microscopes – Dodávka elektronového mikroskopu
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dodávka elektronového mikroskopu
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka stolního skenovacího elektronového mikroskopu včetně EDS a příslušenství
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38511100 Scanning electron microscopes
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Interiérové vybavení laboratoří a auditoria
Description: dodávka interiéru laboratoří, auditoria iQLANDIA
Internal identifier: 1