2. Procedure
Procedure
Title: Usługa naświetlania, druku i oprawy publikacji IPN wraz z dostarczeniem
Description: 1. Przedmiotem postępowania jest zawarcie umowy ramowej na świadczenie usług naświetlania, druku i oprawy publikacji IPN wraz z dostarczeniem. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 2 do SWZ – opisie przedmiotu zamówienia.
Internal identifier: BAG-51/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79823000 Printing and delivery services
5. Lot
Lot: LOT-0001