2. Procedure
Procedure
Title: Προμήθεια και εφαρμογή προγράμματος Microsoft 365 A5 EES
Description: Προμήθεια αδειών χρήσης, παραμετροποίηση, εγκατάσταση, μετάπτωση υπηρεσιών/δεδομένων, θέση σε παραγωγική λειτουργία και υποστήριξη κατά την μεταφορά των χρηστών, στην πλατφόρμα Microsoft 365 Α5 με 3 ετή σύμβαση volume licensing Enrollment for Education Solutions (EES) καθώς και σχετικού βοηθητικού λογισμικού.
Internal identifier: Π819/16.09.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
5. Lot
Lot: LOT-0001