See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: 9-PN-26 Sukcesywne dostawy jednorazowego sprzętu medycznego oraz wyrobów medycznych do Pomorskiego Centrum Reumatologicznego im. dr Jadwigi Titz-Kosko w Sopocie Sp. z o.o., w podziale na 30 pakietów – oferty częściowe
Description: Przedmiotem zamówienia jest: Sukcesywne dostawy jednorazowego sprzętu medycznego oraz wyrobów medycznych do Pomorskiego Centrum Reumatologicznego im. dr Jadwigi Titz- Kosko w Sopocie Sp. z o.o. w podziale na 30 pakietów: PAKIET NR 1 – strzykawki, igły medyczne, igły do znieczuleń, urządzenia i przyrządy do transfuzji i infuzji PAKIET NR 2 – kaniule dożylne, przyrządy do cytostatyków, kraniki, koreczki i spike PAKIET NR 3 – zestawy wkładowe do kontrastu TK PAKIET NR 4 – wkłady do ssaków, butelki redona, zbiorniki i torby do gromadzenia płynów ustrojowych, dreny i zestawy PAKIET NR 5 – cewniki, worki do cewników, maski tlenowe, nebulizatory, urządzenia do terapii gazowej i oddechowej, zamknięty system do nawilżania PAKIET NR 6 – systemy do kontrolowanej zbiórki wydzielin PAKIET NR 7 – turbina jednorazowa do spirometru, z ustnikiem PAKIET NR 8 – papier fotoczuły, termoczuły lub papier termograficzny i tektura PAKIET NR 9 – sprzęt anestetyczny PAKIET NR 10 – produkty z tworzyw sztucznych, zestawy laryngologiczne, toaletowe produkty z papieru, urządzenie do usuwania zszywek skórnych PAKIET NR 11 – ostrza, skalpele i noże chirurgiczne PAKIET NR 12 – elektrody do elektroterapii PAKIET NR 13 – elektrody do defibrylatorów, elektrody ekg, elektrody do diatermii PAKIET NR 14 – Etui do aparatu holterowskiego jednorazowe PAKIET NR 15 – jałowy wosk medyczny, jednorazowy PAKIET NR 16 – jałowy zestaw proceduralny PAKIET NR 17 – piła brzeszczot jednorazowego użytku, sterylna; dreny jednorazowe do kolumny endoskopowej, jednorazowe druty do wprowadzania implantów PAKIET NR 18 – różne wyroby włókiennicze z tworzyw sztucznych, podkłady medyczne PAKIET NR 19 – pieluchy dla dorosłych PAKIET NR 20 – obłożenia i odzież medyczna PAKIET NR 21 – osłony na sprzęt medyczny, taśmy mocujące i uchwyty PAKIET NR 22 – osłona na ramię C aparatu RTG, Pokrowiec na aparaturę RTG PAKIET NR 23 – szpatułki drewniane, żel do USG, pęsety chirurgiczne metalowe, kleszcze, szyny, nożyczki chirurgiczne PAKIET NR 24 – rękawice diagnostyczne PAKIET NR 25 – Zestawy do zabiegów PAKIET NR 26 –kaniulo-elektrody współpracujące z czteroelektrodowym generatorem impulsów PAKIET NR 27 – strzykawki, igły medyczne, igły do znieczuleń, urządzenia i przyrządy do transfuzji i infuzji PAKIET NR 28 –Materiały medyczne PAKIET NR 29 – Ostrza PAKIET NR 30 – Sprzęt do monitorowania i testowania stanu higienicznego oraz Materiały medyczne
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
Additional classification (cpv): 03419100 Timber products, 18424300 Disposable gloves, 19520000 Plastic products, 22993000 Photosensitive, heat-sensitive or thermographic paper and paperboard, 33141200 Catheters, 33141210 Balloon catheters, 33141220 Cannulae, 33141310 Syringes, 33141320 Medical needles, 33141411 Scalpels and blades, 33141600 Collector and collection bags, drainage and kits, 33141615 Bags for urine, 33141620 Medical kits, 33141700 Orthopaedic supplies, 33157000 Gas-therapy and respiratory devices, 33158200 Electrotherapy devices, 33171200 Instruments for resuscitation, 33190000 Miscellaneous medical devices and products, 33191100 Steriliser, 33194000 Devices and instruments for transfusion and infusion, 33694000 Diagnostic agents, 33771000 Sanitary paper products, 39525000 Miscellaneous manufactured textile articles, 33140000 Medical consumables, 38910000 Hygiene monitoring and testing equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: PAKIET NR 1 strzykawki, igły medyczne, igły do znieczuleń, urządzenia i przyrządy do transfuzji i infuzji
Description: 37 pozycji Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Załącznik ten określa m.in. rodzaj oraz ilość asortymentu
Additional classification (cpv): 33141300 Venepuncture, blood sampling devices, 33141320 Medical needles, 33194000 Devices and instruments for transfusion and infusion
Options:
Description of the options: brak
Lot: LOT-0002
Title: PAKIET NR 2 – kaniule dożylne, przyrządy do cytostatyków, kraniki, koreczki i spike
Description: 25 pozycji Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Załącznik ten określa m.in. rodzaj oraz ilość asortymentu
Additional classification (cpv): 33141220 Cannulae, 33194000 Devices and instruments for transfusion and infusion
Lot: LOT-0003
Title: PAKIET NR 3 – zestawy wkładowe do kontrastu TK
Description: 1 pozycja Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Załącznik ten określa m.in. rodzaj oraz ilość asortymentu
Lot: LOT-0004
Title: PAKIET NR 4 – wkłady do ssaków, butelki redona, zbiorniki i torby do gromadzenia płynów ustrojowych, dreny i zestawy
Description: 11 pozycji Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Załącznik ten określa m.in. rodzaj oraz ilość asortymentu
Additional classification (cpv): 33141600 Collector and collection bags, drainage and kits
Lot: LOT-0005
Title: PAKIET NR 5 – cewniki, worki do cewników, maski tlenowe, nebulizatory, urządzenia do terapii gazowej i oddechowej, zamknięty system do nawilżania
Description: 15 pozycji Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Załącznik ten określa m.in. rodzaj oraz ilość asortymentu
Additional classification (cpv): 33141200 Catheters, 33141210 Balloon catheters, 33157000 Gas-therapy and respiratory devices, 33141600 Collector and collection bags, drainage and kits
Lot: LOT-0006
Title: PAKIET NR 6 – systemy do kontrolowanej zbiórki wydzielin
Description: 3 pozycje Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Załącznik ten określa m.in. rodzaj oraz ilość asortymentu
Lot: LOT-0007
Title: PAKIET NR 7 – turbina jednorazowa do spirometru, z ustnikiem
Additional classification (cpv): 33157000 Gas-therapy and respiratory devices
Lot: LOT-0008
Title: PAKIET NR 8 – papier fotoczuły, termoczuły lub papier termograficzny i tektura
Description: 6 pozycji Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Załącznik ten określa m.in. rodzaj oraz ilość asortymentu
Additional classification (cpv): 22993000 Photosensitive, heat-sensitive or thermographic paper and paperboard
Lot: LOT-0009
Title: PAKIET NR 9 – sprzęt anestetyczny
Additional classification (cpv): 33157000 Gas-therapy and respiratory devices, 33171200 Instruments for resuscitation
Lot: LOT-0010
Title: PAKIET NR 10 – produkty z tworzyw sztucznych, zestawy laryngologiczne, toaletowe produkty z papieru, urządzenie do usuwania zszywek skórnych
Description: 10 pozycji Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Załącznik ten określa m.in. rodzaj oraz ilość asortymentu
Additional classification (cpv): 19520000 Plastic products, 33771000 Sanitary paper products
Lot: LOT-0011
Title: PAKIET NR 11 – ostrza, skalpele i noże chirurgiczne
Description: 2 pozycje Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Załącznik ten określa m.in. rodzaj oraz ilość asortymentu
Additional classification (cpv): 33141411 Scalpels and blades
Lot: LOT-0012
Title: PAKIET NR 12 – elektrody do elektroterapii
Additional classification (cpv): 33158200 Electrotherapy devices
Lot: LOT-0013
Title: PAKIET NR 13 – elektrody do defibrylatorów, elektrody ekg, elektrody do diatermii
Description: 9 pozycji Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Załącznik ten określa m.in. rodzaj oraz ilość asortymentu
Lot: LOT-0014
Title: PAKIET NR 14 – Etui do aparatu holterowskiego jednorazowe
Additional classification (cpv): 39525000 Miscellaneous manufactured textile articles
Lot: LOT-0015
Title: PAKIET NR 15 – jałowy wosk medyczny, jednorazowy
Lot: LOT-0016
Title: PAKIET NR 16 – jałowy zestaw proceduralny
Additional classification (cpv): 33141620 Medical kits
Lot: LOT-0017
Title: PAKIET NR 17 – piła brzeszczot jednorazowego użytku, sterylna; dreny jednorazowe do kolumny endoskopowej, jednorazowe druty do wprowadzania implantów
Description: 7 pozycji Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Załącznik ten określa m.in. rodzaj oraz ilość asortymentu
Lot: LOT-0018
Title: PAKIET NR 18 – różne wyroby włókiennicze z tworzyw sztucznych, podkłady medyczne
Description: 23 pozycje Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Załącznik ten określa m.in. rodzaj oraz ilość asortymentu
Lot: LOT-0019
Title: PAKIET NR 19 – pieluchy dla dorosłych
Additional classification (cpv): 33771000 Sanitary paper products
Lot: LOT-0020
Title: PAKIET NR 20 – obłożenia i odzież medyczna
Description: 13 pozycji Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Załącznik ten określa m.in. rodzaj oraz ilość asortymentu
Additional classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products, 39525000 Miscellaneous manufactured textile articles
Lot: LOT-0021
Title: PAKIET NR 21 – osłony na sprzęt medyczny, taśmy mocujące i uchwyty
Description: 4 pozycje Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Załącznik ten określa m.in. rodzaj oraz ilość asortymentu
Lot: LOT-0022
Title: PAKIET NR 22 – osłona na ramię C aparatu RTG, Pokrowiec na aparaturę RTG
Lot: LOT-0023
Title: PAKIET NR 23 – szpatułki drewniane, żel do USG, pęsety chirurgiczne metalowe, kleszcze, szyny, nożyczki chirurgiczne
Additional classification (cpv): 03419100 Timber products, 33694000 Diagnostic agents, 33141700 Orthopaedic supplies, 19520000 Plastic products
Lot: LOT-0024
Title: PAKIET NR 24 – rękawice diagnostyczne
Additional classification (cpv): 18424300 Disposable gloves
Lot: LOT-0025
Title: PAKIET NR 25 – Zestawy do zabiegów
Lot: LOT-0026
Title: PAKIET NR 26 –kaniulo-elektrody współpracujące z czteroelektrodowym generatorem impulsów
Lot: LOT-0027
Title: PAKIET NR 27 – strzykawki, igły medyczne, igły do znieczuleń, urządzenia i przyrządy do transfuzji i infuzji
Description: 16 pozycji Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Załącznik ten określa m.in. rodzaj oraz ilość asortymentu
Additional classification (cpv): 33141310 Syringes, 33141320 Medical needles, 33194000 Devices and instruments for transfusion and infusion
Lot: LOT-0028
Title: PAKIET NR 28 –Materiały medyczne
Additional classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Lot: LOT-0029
Title: PAKIET NR 29 – Ostrza
Lot: LOT-0030
Title: PAKIET NR 30 – Sprzęt do monitorowania i testowania stanu higienicznego oraz Materiały medyczne
Description: 5 pozycji Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Załącznik ten określa m.in. rodzaj oraz ilość asortymentu
Additional classification (cpv): 33140000 Medical consumables, 38910000 Hygiene monitoring and testing equipment