639717-2026 - Competition
Lithuania – Refuse collection services – Komunalinių atliekų sraute susidarančių pakuočių atliekų ir antrinių žaliavų rūšiuojamojo surinkimo Šilalės rajono savivaldybės teritorijoje ir jų vežimo paslaugos
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleKomunalinių atliekų sraute susidarančių pakuočių atliekų ir antrinių žaliavų rūšiuojamojo surinkimo Šilalės rajono savivaldybės teritorijoje ir jų vežimo paslaugos
DescriptionKomunalinių atliekų sraute susidarančių pakuočių atliekų ir antrinių žaliavų rūšiuojamasis surinkimas ir vežimas Šilalės rajono savivaldybės teritorijoje. Paslaugos apima konteinerių ištuštinimą pagal nustatytą grafiką, surinktų atliekų pervežimą, konteinerių aptarnavimą (aprūpinimą, pakeitimą, remontą) bei paslaugų teikimo duomenų fiksavimą ir teikimą Perkančiajai organizacijai.
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 90511000 Refuse collection services
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifier0