639774-2026 - Competition
Slovakia – Storage tanks – Prostriedky na skladovanie pohonných látok v poli a Veľkoobjemové prostriedky na zachytávanie nebezpečných látok
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Prostriedky na skladovanie pohonných látok v poli a Veľkoobjemové prostriedky na zachytávanie nebezpečných látok
Description: Stručný opis 1. časti predmetu zákazky: Zabezpečenie dodania 4 ks malých pružných vakov na skladovanie pohonných látok a 2 ks veľkých pružných vakov na skladovanie pohonných látok.“ Stručný opis 2. časti predmetu zákazky: „Zabezpečenie dodania 6 ks malých váň skladacích záchytných s kovovým rámom a 2 ks veľkých váň skladacích záchytných s kovovým rámom.“
Internal identifier: SEVO-216-OSE
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44611400 Storage tanks
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Prostriedky na skladovanie pohonných látok v poli
Description: Zabezpečenie dodania 4 ks malých pružných vakov na skladovanie pohonných látok a 2 ks veľkých pružných vakov na skladovanie pohonných látok.
Lot: LOT-0002
Title: Veľkoobjemové prostriedky na zachytávanie nebezpečných látok
Description: Zabezpečenie dodania 6 ks malých váň skladacích záchytných s kovovým rámom a 2 ks veľkých váň skladacích záchytných s kovovým rámom.