639775-2026 - Competition
Romania – Laboratory reagents – acord cadru furnizare „reactivi compatibili automat Bond-Max IHC,ISH si FISH”
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: acord cadru furnizare „reactivi compatibili automat Bond-Max IHC,ISH si FISH”
Description: Reactivi si consumabile necesare a fi utilizate in procesul de prelucrare imunohistochimica a pieselor operatorii sau cele recoltate de la necropsie, în vederea elaborării unui diagnostic imunohistochimic compatibile cu compatibili cu automatul BOND-MAX IHC,ISH SI FISH, aflată în dotarea Serviciul de Anatomie Patologică şi Prosectură din cadrul spitalului.Cerintele tehnice si cantitatile minime si maxime se regasesc mentionaste in Caietul de sarcini atasat prezentului anunt de participare. Conform prevederilor din Legea nr. 98/2016, autoritatea contractanta va răspunde la solicitările de clarificări/informații suplimentare în a 11-a zi înainte de termenul limită stabilit pentru depunerea ofertelor.
Internal identifier: 31005_10_09_2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: reactivi si consumabile necesare a fi utilizate in procesul de prelucrare imunohistochimica a pieselor operatorii sau cele recoltate de la necropsie, în vederea elaborării unui diagnostic imunohistochimic compatibile cu compatibili cu automatul BOND-MAX IHC,ISH SI FISH, aflată în dotarea Serviciul de Anatomie Patologică şi Prosectură din cadrul spitalului
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 33140000 Medical consumables