2. Procedure
Procedure
Title: Systém sběru odpadů na Mladoboleslavsku - dodávka nádob na odpad včetně příslušenství
Description: Předmětem veřejné zakázky je dodávka nádob na odpad, čipů, čárových kódů a ručního scaneru: Nádoby na PLAST o objemu 240 l, 3225 ks Nádoby na PLAST o objemu 120 l, 830 ks Nádoby na PAPÍR o objemu 240 l, 3175 ks Nádoby na PAPÍR o objemu 120 l, 730 ks Nádoby na BIO o objemu 120 l, 360 ks Nádoby na SKO o objemu 120 l, 200 ks Nádoby na GASTRO o objemu 120 l, 300 ks Nádoby na OLEJ o objemu 120 l, 200 ks HDX čip kompatibilní do nádob 120 l a 240 l, 7900 ks HDX čip kompatibilní do nádob 1100 l, 1800 ks Čárové kódy, celkem 19500 ks Ruční scaner, 1 ks Předmět plnění veřejné zakázky je podrobněji vymezen v příloze č. 1 ZD – Technická specifikace.
Internal identifier: MBL053
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44613700 Refuse skips
Additional classification (cpv): 34928480 Waste and rubbish containers and bins, 39224340 Bins, 35126000 Bar code scanning equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001