639793-2026 - Competition
Poland – Radio, television, communication, telecommunication and related equipment – Zakup anten do systemów radiokomunikacyjnych
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup anten do systemów radiokomunikacyjnych
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa anten do systemów radiokomunikacyjnych w podziale na 11 zadań: Zadanie nr 1– Antena sektorowa 65°; Zadanie nr 2- Antena sektorowa 90°; Zadanie nr 3- Antena sektorowa 120°; Zadanie nr 4- Antena dookólna Typ 1; Zadanie nr 5- Antena dookólna Typ 2; Zadanie nr 6- Antena samochodowa Typ 1; Zadanie nr 7- Antena samochodowa Typ 2; Zadanie nr 8- Koncentryczny ogranicznik przepięć (odgromnik anteny); Zadanie nr 9- Podwójny rozdzielacz mocy (1/2 splitter); Zadanie nr 10- Potrójny rozdzielacz mocy (1/3 splitter); Zadanie nr 11- Odskocznia antenowa.
Internal identifier: 167/BŁiI/26/IŁ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32000000 Radio, television, communication, telecommunication and related equipment
Additional classification (cpv): 32571000 Communications infrastructure
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie nr 1 - Zakup anten sektorowych 65° do systemów radiokomunikacyjnych
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa anten do systemów radiokomunikacyjnych w postaci: Zadanie nr 1– Antena sektorowa 65°
Internal identifier: 167/BŁiI/26/IŁ zad. 1
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie nr 2 - Zakup anten sektorowych 90° do systemów radiokomunikacyjnych
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa anten do systemów radiokomunikacyjnych w postaci: Zadanie nr 2- Antena sektorowa 90°
Internal identifier: 167/BŁiI/26/IŁ zad. 2
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie nr 3 - Zakup anten sektorowych 120° do systemów radiokomunikacyjnych
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa anten do systemów radiokomunikacyjnych w postaci: Zadanie nr 3- Antena sektorowa 120°
Internal identifier: 167/BŁiI/26/IŁ zad. 3
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie nr 4 - Zakup anten dookólnych Typu 1 do systemów radiokomunikacyjnych
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa anten do systemów radiokomunikacyjnych w postaci: Zadanie nr 4 - Antena dookólna Typ 1
Internal identifier: 167/BŁiI/26/IŁ zad. 4
Lot: LOT-0005
Title: Zadanie nr 5 - Zakup anten dookólnych Typu 2 do systemów radiokomunikacyjnych
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa anten do systemów radiokomunikacyjnych w postaci: Zadanie nr 5 - Antena dookólna Typ 2
Internal identifier: 167/BŁiI/26/IŁ zad. 5
Lot: LOT-0006
Title: Zadanie nr 6 - Zakup anten samochodowych Typu 1 do systemów radiokomunikacyjnych
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa anten do systemów radiokomunikacyjnych w postaci: Zadanie nr 6 - Antena samochodowa Typ 1
Internal identifier: 167/BŁiI/26/IŁ zad. 6
Lot: LOT-0007
Title: Zadanie nr 7 - Zakup anten samochodowych Typu 2 do systemów radiokomunikacyjnych
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa anten do systemów radiokomunikacyjnych w postaci: Zadanie nr 7 - Antena samochodowa Typ 2
Internal identifier: 167/BŁiI/26/IŁ zad. 7
Lot: LOT-0008
Title: Zadanie nr 8 - Koncentryczny ogranicznik przepięć (odgromnik anteny)
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa: Zadanie nr 8 - Koncentryczny ogranicznik przepięć (odgromnik anteny)
Internal identifier: 167/BŁiI/26/IŁ zad. 8
Lot: LOT-0009
Title: Zadanie nr 9 - Podwójny rozdzielacz mocy (1/2 splitter)
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa: Zadanie nr 9 - Podwójny rozdzielacz mocy (1/2 splitter)
Internal identifier: 167/BŁiI/26/IŁ zad. 9
Lot: LOT-0010
Title: Zadanie nr 10 - Potrójny rozdzielacz mocy (1/3 splitter)
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa: Zadanie nr 10 - Potrójny rozdzielacz mocy (1/3 splitter)
Internal identifier: 167/BŁiI/26/IŁ zad. 10
Lot: LOT-0011
Title: Zadanie nr 11 - Odskocznia antenowa
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa: Zadanie nr 11 - Odskocznia antenowa
Internal identifier: 167/BŁiI/26/IŁ zad. 11