2. Procedure
Procedure
Title: EA Schoolmeubilair Viadere
Description: Deze aanbesteding heeft als doel het afsluiten van een Raamovereenkomst met één leverancier voor hoogwaardig Meubilair, inclusief montage, onderhoud, reparatie, levering van reserveonderdelen en logistieke diensten. Voor meer informatie omtrent de omvang van deze opdracht wordt verwezen naar de Uitnodiging tot Inschrijving.
Internal identifier: 612458
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39160000 School furniture
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Stichting Primair Onderwijs Viadere
Description: Dit perceel betreft de levering van Meubilair aan Viadere. Het betreft hier het enige perceel van deze aanbesteding. Dit perceel betreft de levering van Meubilair aan Viadere. Het betreft hier het enige perceel van deze aanbestedingen.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De overeenkomst kan worden verlengd.