2. Procedure
Procedure
Title: XXS dydžio medkirtės ir medvežės bei jų techninio aptarnavimo bei remonto paslaugų pirkimas
Description: XXS dydžio maža medkirtė bus naudojama miško kirtimui ir žaliavinės medienos bei miško kirtimo liekanų gamybai, XXS dydžio maža medvežė bus naudojama žaliavinės medienos bei miško kirtimo liekanų išvežimui iš miško kirtimo biržių į miško sandėlius.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 16600000 Specialist agricultural or forestry machinery
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0