2. Procedure
Procedure
Title: Gyógyszer DBR
Description: A Semmelweis Egyetem Egyetemi Gyógyszertár Gyógyszerügyi Szervezési Intézet részére szükséges fekvőbeteg és lakossági gyógyszereket, tápszereket, alapanyagokat és vegyszereket beszerezni dinamikus beszerzési rendszer (a továbbiakban: DBR) keretében. A DBR fennállásának időtartama 60 hónap. A DBR fennállásának időtartama 60 hónap, melynek során Ajánlatkérő 6-48 hónapos hatályú szerződéseket/keretszerződéseket/keretmegállapodásokat kíván kötni. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdés alapján, amennyiben az egyéb közbeszerzési dokumentumok (közbeszerzési műszaki leírás) meghatározott szabványra, gyártmányra (készítmény, termék), eredetű vagy típusú dologra hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. Ajánlattevő – amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást stb. kíván megajánlani ajánlatában – ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumokat. Rövidítések: Ajánlatkérő (AK); Részvételre jelentkező (RJ); Ajánlattevő (AT); Alvállalkozó (AV); Gazdasági szereplő (GSZ); Egységes Európai Közbeszerzési Dokumentum (EEKD); Közbeszerzési Dokumentumok (KD); Eljárást megindító felhívás (felhívás).
Internal identifier: EKR001557532026
Type of procedure: Other multiple stage procedure
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: A Semmelweis Egyetem Egyetemi Gyógyszertár Gyógyszerügyi Szervezési Intézet részére szükséges fekvőbeteg és lakossági gyógyszereket, tápszereket, alapanyagokat és vegyszereket beszerezni dinamikus beszerzési rendszer (a továbbiakban: DBR) keretében. A DBR fennállásának időtartama 60 hónap. A DBR teljes időtartama alatt a tervezett beszerzés becsült mennyisége: 1. kategória: Fekvőbeteg ellátásbiztosításhoz gyógyszer, tápszer (speciális gyógyászati célra szánt tápszer vagy élelmiszer, anyatej-helyettesítő és anyatej-kiegészítő tápszer) 2. kategória: Alapanyag + vegyszer 3. kategória: Semmelweis Egyetem közvetlen lakossági gyógyszerellátó részleg számára szükséges gyógyszerek és egyéb gyógyszertári termékek beszerzése A Nyertes ajánlattevő feladatát fogja képezni a teljesítési határidőn belül a termékek rendeltetési helyre történő szállítása. Ajánlatkérő jelezni kívánja, hogy a fentiek szerinti tervezett mennyiségek tájékoztató jelleggel kerültek megadásra, a mennyiségektől a DBR időtartama alatt akár pozitív, akár negatív irányban eltérhet. 1. Kategória: 10 000 000 doboz/darab/ampulla stb. 2. Kategória: 13 000 000 darab/darab/ampulla stb. 3. Kategória: 10 000 000 doboz/darab/ampulla stb. A DBR-ben kötendő tervezett legmagasabb szerződéses értékek: 1. Kategória: nettó 15 000 000 000 Ft 2. Kategória: nettó 150 000 000 Ft 3. Kategória: nettó 23 000 000 000 Ft Ajánlatkérő az egyes ajánlattételi szakaszok vonatkozásában irányadó leglényegesebb szerződéses feltételeket jelen részvételi szakaszban rendelkezésre bocsájtja. Ajánlatkérő a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján az egyes termékek pontos mennyiségeit, a konkrét műszaki leírást és a részletes szerződéses feltételeket az ajánlattételi szakaszban az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Ajánlatkérő a Kbt. 107. § (2) bekezdés alapján fenntartja annak a lehetőségét, hogy a DBR megvalósítása során, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg, az abban foglalt konkrét beszerzési igényre vonatkozóan részajánlattétel lehetőséget határozzon meg az ajánlattételi felhívásban. Ajánlatkérő fenntartja a jogot több párhuzamos ajánlattételi szakasz indítására. Felhívjuk a részvételre jelentkezők figyelmét, hogy a DBR jelen, részvételi szakaszában a részvételre jelentkező a Kbt. 107. § (1) bekezdésében és a Kbt. 82. § (1) bekezdésében foglaltakra tekintettel nem tehet ajánlatot! Amennyiben a részvételre jelentkező ajánlatot tesz, úgy részvételi jelentkezését Ajánlatkérő a Kbt. 73. § (1) bekezdés f) pontja alapján érvénytelenné fogja nyilvánítani. Ajánlatkérő a tervezett műszaki tartalom részleteit a KD-ban rögzíti. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdés alapján, amennyiben az egyéb közbeszerzési dokumentumok (közbeszerzési műszaki leírás) meghatározott szabványra, gyártmányra, eredetű vagy típusú dologra hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. Ajánlattevő – amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást, stb. kíván megajánlani ajánlatában – ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumokat.
Internal identifier: EKR001557532026/1