639957-2026 - Competition
Romania – Artificial lawn – Furnizarea și montarea gazonului sintetic la Liceul cu Program Sportiv Târgu Mureș
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Furnizarea și montarea gazonului sintetic la Liceul cu Program Sportiv Târgu Mureș
Description: Contractul are ca obiect furnizarea și montarea gazonului sintetic pentru terenul de sport al Liceului cu Program Sportiv Târgu Mureș, livrarea materialelor, montajul și punerea în funcțiune a suprafeței sportive, inclusiv derularea procedurii de omologare FIFA QUALITY, întreprinzând în acest sens toate demenrsurile necesare. Furnizorul are de asemenea obligația de a verifica și în caz de nevoie de a remedia infrastructura existentă la normele cerute pentru ca sistemul instalat să fie omologat FIFA QUALITY, în special în cursul procedurii de omologare FIFA QUALITY conform instrucțiunilor/solicitărilor verificatorilor.
Internal identifier: 3/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39293400 Artificial lawn
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Internal identifier: 1