639971-2026 - Competition
Netherlands – Snow-clearing services – 31212736: Uitvoeringscontract gladheidbestrijding Midden-Nederland
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: 31212736: Uitvoeringscontract gladheidbestrijding Midden-Nederland
Description: De opdrachtnemer dient in hoofdzaak de volgende werkzaamheden te verrichten: Het coördineren en uitvoeren van de gladheidbestrijding binnen het coördinatiegebied Midden-Nederland. Voor de percelen: 1 Houten (Rijkswaterstaat) 2 Baarn en Hoevelaken (Rijkswaterstaat) 3 Gorinchem (Rijkswaterstaat) 4 Huis Ter Heide en De Meern (Provincie Utrecht) Zie het al ingevulde veld m.b.t. de korte beschrijving
Internal identifier: 31212736
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90620000 Snow-clearing services
Additional classification (cpv): 90630000 Ice-clearing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1: Houten, Rijkswaterstaat
Description: Het coördineren en uitvoeren van de gladheidbestrijding binnen het coördinatiegebied Midden Nederland Zie hoofdopdracht
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: herhaling van diensten
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2: Baarn en Hoevelaken, Rijkswaterstaat
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Perceel 3: Gorinchem, Rijkswaterstaat
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Perceel 4: Huis Ter Heide en De Meern, Provincie Utrecht
Internal identifier: 4