2. Procedure
Procedure
Title: SPRZĄTANIE POMIESZCZEŃ SĄDU REJONOWEGO GDAŃSK – PÓŁNOC W GDAŃSKU – 2 ZADANIA
Description: Sprzątanie siedziby Sądu Rejonowego Gdańsk – Północ w Gdańsku przy ulicy Piekarniczej 10 w budynkach A i B, a także utrzymaniu czystości na terenach zewnętrznych Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ oraz III Wydziału Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku mieszczącego się przy ul. Żabi Kruk 16, 80-822 Gdańsk
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90910000 Cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1. sprzątanie Sądu Rejonowego Gdańsk – Północ przy ulicy Piekarniczej 10
Description: Sprzątanie siedziby Sądu Rejonowego Gdańsk – Północ w Gdańsku przy ulicy Piekarniczej 10 w budynkach A i B, a także utrzymaniu czystości na terenach zewnętrznych Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ
Options:
Description of the options: Zamawiający przewiduje możliwość przedłużenia realizacji każdego zadania na łączny okres nie dłuższy niż 6 miesięcy i do wartości nie większej niż 50% wynagrodzenia brutto należnego za zakres podstawowy danego zadania.
Lot: LOT-0002
Title: 2. sprzątanie III Wydziału Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku przy ul. Żabi Kruk 16
Description: sprzątanie siedziby III Wydziału Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku mieszczącego się przy ul. Żabi Kruk 16, 80-822 Gdańsk