2. Procedure
Procedure
Title: 39/OVSZ/2026. 4részes osztó-transzfer zsákrendszer
Description: Egyszer használatos, steril, fehérvérsejt-mentesítő szűrő nélküli, 4 részes osztó-transzfer zsákrendszer beszerzése és szállítása a teljesítési helyre, azok lerakodása valamint ajánlatkérő által meghatározott helyre történő berakodása.
Internal identifier: EKR001426582026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Ajánlatkérő az ajánlatokat a legalacsonyabb ár értékelési részszempontja szerint értékeli.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141613 Blood bags
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Egyszer használatos, steril, fehérvérsejt-mentesítő szűrő nélküli, 4 részes osztó-transzfer zsákrendszer beszerzése és szállítása a teljesítési helyre, azok lerakodása valamint ajánlatkérő által meghatározott helyre történő berakodása. Beszerzendő mennyiség a teljes szerződéses időtartamra, (24 hónapra): 4.400 darab egyszer használatos, steril, fehérvérsejt-mentesítő szűrő nélküli 4 részes osztó-transzfer zsákrendszer
Internal identifier: EKR001426582026/1
Options:
Description of the options: Ajánlatkérő vételi jog alapján a szerződés lehívási hatálya alatt (szerződés hatályba lépését követő 24 hónap) a felhasználás függvényében jogosult a teljes mennyiség lehívása után a teljes mennyiség maximum 30%-ának megfelelő terméket megrendelni. Ajánlatkérő felhívja ajánlattevők figyelmét arra, hogy a vételi jog körében csak és kizárólag az eljárást megindító felhívás "Közbeszerzési leírás" pontja szerinti teljes (alap) mennyiségre megajánlott termékkel egyező termékre tehetnek ajánlatot, a vételi jog körében nem ajánlható meg a megajánlott termékektől különböző termék. Az opció ajánlatkérő számára lehívási (megrendelési) kötelezettséget nem jelent, ezért ajánlatkérő nem vállal kötelezettséget arra, hogy vételi joga alapján lehívást (megrendelést) bocsát ki bármilyen mennyiségre. A vételi jogát ajánlatkérő egyoldalú írásbeli nyilatkozattal jogosult gyakorolni a szerződés lehívási hatálya alatt, annak lejártát megelőzően (szerződés hatálya lépését követő 24 hónap). A vételi joggal érintett mennyiséget az alapmennyiséggel egyező ajánlati áron (egységár) kell biztosítani. Egyebekben a vételi jogra a Ptk. rendelkezései az irányadóak. A vételi jog tárgyát képező termékek mennyiségére vonatkozó külön ajánlatot ajánlattevők nem tehetnek, megajánlásuk a teljes mennyiségre (opciós tételekre is) szól.