2. Procedure
Procedure
Title: Beheer, onderhoud en levering openbare verlichting voor gemeente Hoeksche Waard
Description: De gemeente Hoeksche Waard is opzoek naar een aannemer die de gemeente ontzorgt in het dagelijkse beheer en onderhoud van de openbare verlichting. Daarnaast heeft de gemeente ook de ambitie om een up-to-date areaal te behouden. Dit betekent naast het storingsonderhoud het actief bijhouden van mutaties in het beheersysteem en de vervangingsopgave van circa 4400 armaturen en circa 800 masten De exacte werkzaamheden en hoeveelheden staan omschreven in het beschrijvend document en daarbij horende bijlagen.
Internal identifier: Z/25/354402
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50232100 Street-lighting maintenance services
Additional classification (cpv): 34993000 Road lights
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: -