See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: OSKRBA Z MEDICINSKO POTROŠNIM MATERIALOM IN ZDRAVILI
Description: OSKRBA Z MEDICINSKO POTROŠNIM MATERIALOM IN ZDRAVILI
Internal identifier: JN_3/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Hospitalna higiena
Description: Hospitalna higiena
Internal identifier: 554587
Additional classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Lot: LOT-0002
Title: Inkontinenca
Description: Inkontinenca
Internal identifier: 554588
Lot: LOT-0003
Title: Kartuše za aparat I-Stat
Description: Kartuše za aparat I-Stat
Internal identifier: 554589
Lot: LOT-0004
Title: Set za spinalno analgezijo
Description: Set za spinalno analgezijo
Internal identifier: 554590
Lot: LOT-0005
Title: LLETZ elektrode in ligasure
Description: LLETZ elektrode in ligasure
Internal identifier: 554591
Lot: LOT-0006
Title: Obvezilni material
Description: Obvezilni material
Internal identifier: 554592
Lot: LOT-0007
Title: Papir za CTG, UZ + gel za UZ
Description: Papir za CTG, UZ + gel za UZ
Internal identifier: 554593
Lot: LOT-0008
Title: Dilatacijski material
Description: Dilatacijski material
Internal identifier: 554594
Lot: LOT-0009
Title: Pribor za odvzem krvi
Description: Pribor za odvzem krvi
Internal identifier: 554595
Lot: LOT-0010
Title: Hitri test za dokazovanje razpoka plodovih ovojev
Description: Hitri test za dokazovanje razpoka plodovih ovojev
Internal identifier: 554596
Lot: LOT-0011
Title: Kivete za hemocue aparat za določanje hemoglobina
Description: Kivete za hemocue aparat za določanje hemoglobina
Internal identifier: 554597
Lot: LOT-0012
Title: Kirurške rokavice
Description: Kirurške rokavice
Internal identifier: 554598
Lot: LOT-0013
Title: Pregledne rokavice
Description: Pregledne rokavice
Internal identifier: 554599
Lot: LOT-0014
Title: Sanitetni material
Description: Sanitetni material
Internal identifier: 554600
Lot: LOT-0015
Title: Seti za carski rez
Description: Seti za carski rez
Internal identifier: 554601
Lot: LOT-0016
Title: Seti za epiduralno analgezijo
Description: Seti za epiduralno analgezijo
Internal identifier: 554602
Lot: LOT-0017
Title: Šivalni material
Description: Šivalni material
Internal identifier: 554603
Lot: LOT-0018
Title: Ostali medicinsko potrošni material
Description: Ostali medicinsko potrošni material
Internal identifier: 554604
Lot: LOT-0019
Title: Medicinski pripomočki za enkratno uporabo za Karl Storz endoskopski stolp in endomat
Description: Medicinski pripomočki za enkratno uporabo za Karl Storz endoskopski stolp in endomat
Internal identifier: 554605
Lot: LOT-0020
Title: Vrečke za varno morseliranje+ vrečke za tkiva + troakarji
Description: Vrečke za varno morseliranje+ vrečke za tkiva + troakarji
Internal identifier: 554606
Lot: LOT-0021
Title: Zdravila
Description: Zdravila
Internal identifier: 554607
Lot: LOT-0022
Title: Elektrokirurški nož, elektrode
Description: Elektrokirurški nož, elektrode
Internal identifier: 554608
Lot: LOT-0023
Title: Kanile i.v.
Description: Kanile i.v.
Internal identifier: 554609
Lot: LOT-0024
Title: Dodatki za perfuzor in črpalko Braun + brizge in infuzijski sistemi
Description: Dodatki za perfuzor in črpalko Braun + brizge in infuzijski sistemi
Internal identifier: 554610
Lot: LOT-0025
Title: Infuzijski sistemi, katetri, sonde
Description: Infuzijski sistemi, katetri, sonde
Internal identifier: 554611
Lot: LOT-0026
Title: Dodatki za brizge in infuzijske sisteme I
Description: Dodatki za brizge in infuzijske sisteme I
Internal identifier: 554612
Lot: LOT-0027
Title: Kirurški plašči, zaščitna oblačila
Description: Kirurški plašči, zaščitna oblačila
Internal identifier: 554613
Lot: LOT-0028
Title: Operacijski seti
Description: Operacijski seti
Internal identifier: 554614
Lot: LOT-0029
Title: Pripomočki za sterilizacijo
Description: Pripomočki za sterilizacijo
Internal identifier: 554615
Lot: LOT-0030
Title: Odvzem in zbiranje urina
Description: Odvzem in zbiranje urina
Internal identifier: 554616
Lot: LOT-0031
Title: Sterilne raztopine za izpiranje
Description: Sterilne raztopine za izpiranje
Internal identifier: 554617
Lot: LOT-0032
Title: Brizge, igle
Description: Brizge, igle
Internal identifier: 554618
Lot: LOT-0033
Title: Igle za venski odvzem krvi pri novorojenčkih
Description: Igle za venski odvzem krvi pri novorojenčkih
Internal identifier: 554619
Lot: LOT-0034
Title: Medicinski pripomoček za predrtje plodovega mehurja in vakumski porod
Description: Medicinski pripomoček za predrtje plodovega mehurja in vakumski porod
Internal identifier: 554620
Lot: LOT-0035
Title: Kanila za polipe za sistem Truclear
Description: Kanila za polipe za sistem Truclear
Internal identifier: 554621
Lot: LOT-0036
Title: Set kontrastno sredstvo za histerosalpingo sonografijo
Description: Set kontrastno sredstvo za histerosalpingo sonografijo
Internal identifier: 554622
Lot: LOT-0037
Title: Medicinski pripomočki in šivalni material za kirurške in porodniške posege
Description: Medicinski pripomočki in šivalni material za kirurške in porodniške posege
Internal identifier: 554623
Lot: LOT-0038
Title: Pesarji I
Description: Pesarji I
Internal identifier: 554624
Lot: LOT-0039
Title: Pesarji II
Description: Pesarji II
Internal identifier: 554625
Lot: LOT-0040
Title: Laringoskopi
Description: Laringoskopi
Internal identifier: 554626
Lot: LOT-0041
Title: Pripomočki za oskrbo rane
Description: Pripomočki za oskrbo rane
Internal identifier: 554627
Lot: LOT-0042
Title: Posamezni artikli
Description: Posamezni artikli
Internal identifier: 554628