See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa implantów neurochirurgicznych
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa implantów neurochirurgicznych opis przedmiotu zamówienia, wymagania ilościowe i jakościowe został zawarty w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 4.1-4.24 do specyfikacji warunków zamówienia (dalej w treści: SWZ) 2. Zamówienie zostało podzielone na 24 części: Część 1 - Klatka międzytrzonowa do odcinka szyjnego Część 2- Stabilizacja przednia odcinka szyjnego Część 3 - System stabilizacji międzytrzonowej Część 4 - Zestaw do przezskórnej wertebroplastyki z cementem o podwyższonej gęstości Część 5 - Proteza trzonu w odcinku szyjnym kręgosłupa Część 6 - Zestaw do wertebroplastyki w przypadku nowotworów z zastosowaniem cementu Część 7 - Stabilizacja transpedikularna przezskórna Część 8 - Stabilizacja transpedikularna w technice na otwarto Część 9 - Implant międzytrzonowy typu PLIF/TLIF Część 10 - Implant międzytrzonowy odcinka szyjnego Część 11 - Implant rozprężalny mocowany do trzonów śrubami Część 12 - Przezskórny zestaw do stabilizacji transpedikularnej kręgosłupa piersiowo-lędźwiowego Część 13 - Zestaw do stabilizacji transpedikularnej kręgosłupa piersiowo-lędźwiowego "na otwarto" Część 14 - Zestaw do stabilizacji międzytrzonowej kręgosłupa piersiowo-lędźwiowego Część 15 - Zestaw do stabilizacji międzytrzonowej kręgosłupa lędźwiowego Część 16 - Implant do międzytrzonowej stabilizacji odcinka szyjnego Część 17 - Lędźwiowy czop międzytrzonowy, klatka międzytrzonowa szyjna Część 18 - Śruby szyjne, pręty, nakrętki Część 19 - Implant międzytrzonowy typu ALIF Część 20 - Forma do kranioplastyki Część 21 - Zestaw do stabilizacji szyjno potylicznej kręgosłupa Część 22 - Implant międzytrzonowy typu TLIF Część 23 - Zestaw do anatomicznej repozycji trzonów kręgosłupa Część 24 - Klatki międzytrzonowe do stabilizacji międzytrzonowej kręgosłupa 3. Przedmiot i warunki realizacji niniejszego zamówienia winny być zgodne z ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 r o Wyrobach medycznych i z innymi obowiązującymi przepisami prawnymi w tym zakresie.
Internal identifier: DZP.281.74A.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33184100 Surgical implants
5. Lot
Lot: LOT-0025
Title: Część 1 - Klatka międzytrzonowa do odcinka szyjnego
Description: zakres przedmiotu zamówienia określono w załączniku 4.1 do SWZ
Options:
Description of the options: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych. Prawo opcji polega na zwiększeniu ilości zamawianego asortymentu w stosunku do podstawowego zakresu zamówienia, przy zastosowaniu stałych cen jednostkowych określonych w formularzu asortymentowo-cenowym (załącznik nr 1 do umowy). 2. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku zwiększonego zapotrzebowania na daną pozycję asortymentową. 3. Skorzystanie z prawa opcji następuje poprzez pisemne powiadomienie Wykonawcy przez Zamawiającego. 4. Zamawiający może skorzystać z dowolnej liczby opcji, przy czym łączna wartość zamówienia realizowanego w ramach prawa opcji nie może przekroczyć 50% maksymalnej wartości umowy brutto, określonej w § 3 ust. 1 niniejszej umowy. 5. Ilość dodatkowego zamówienia w ramach prawa opcji dla poszczególnych pozycji asortymentowych nie może przekroczyć 50% ilości danej pozycji asortymentowej określonej w formularzu asortymentowo-cenowym w zamówieniu podstawowym. 6. Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tytułu nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji lub niewykorzystania go w pełnym zakresie. 7. Do dostaw realizowanych w ramach prawa opcji stosuje się wszystkie postanowienia umowy, w szczególności dotyczące terminów realizacji, reklamacji oraz okresu przydatności do użycia.
Lot: LOT-0026
Title: Część 2- Stabilizacja przednia odcinka szyjnego
Description: zakres przedmiotu zamówienia określono w załączniku 4.2 do SWZ
Lot: LOT-0027
Title: Część 3 - System stabilizacji międzytrzonowej
Description: zakres przedmiotu zamówienia określono w załączniku 4.3 do SWZ
Lot: LOT-0028
Title: Część 4 - Zestaw do przezskórnej wertebroplastyki z cementem o podwyższonej gęstości
Description: zakres przedmiotu zamówienia określono w załączniku 4.4 do SWZ
Lot: LOT-0029
Title: Część 5 - Proteza trzonu w odcinku szyjnym kręgosłupa
Description: zakres przedmiotu zamówienia określono w załączniku 4.5 do SWZ
Lot: LOT-0030
Title: Część 6 - Zestaw do wertebroplastyki w przypadku nowotworów z zastosowaniem cementu
Description: zakres przedmiotu zamówienia określono w załączniku 4.6 do SWZ
Lot: LOT-0031
Title: Część 7 - Stabilizacja transpedikularna przezskórna
Description: zakres przedmiotu zamówienia określono w załączniku 4.7 do SWZ
Lot: LOT-0032
Title: Część 8 - Stabilizacja transpedikularna w technice na otwarto
Description: zakres przedmiotu zamówienia określono w załączniku 4.8 do SWZ
Lot: LOT-0033
Title: Część 9 - Implant międzytrzonowy typu PLIF/TLIF
Description: zakres przedmiotu zamówienia określono w załączniku 4.9 do SWZ
Lot: LOT-0034
Title: Część 10 - Implant międzytrzonowy odcinka szyjnego
Description: zakres przedmiotu zamówienia określono w załączniku 4.10 do SWZ
Lot: LOT-0035
Title: Część 11 - Implant rozprężalny mocowany do trzonów śrubami
Description: zakres przedmiotu zamówienia określono w załączniku 4.11 do SWZ
Lot: LOT-0036
Title: Część 12 - Przezskórny zestaw do stabilizacji transpedikularnej kręgosłupa piersiowo-lędźwiowego
Description: zakres przedmiotu zamówienia określono w załączniku 4.12 do SWZ
Lot: LOT-0037
Title: Część 13 - Zestaw do stabilizacji transpedikularnej kręgosłupa piersiowo-lędźwiowego "na otwarto"
Description: zakres przedmiotu zamówienia określono w załączniku 4.13 do SWZ
Lot: LOT-0038
Title: Część 14 - Zestaw do stabilizacji międzytrzonowej kręgosłupa piersiowo-lędźwiowego
Description: zakres przedmiotu zamówienia określono w załączniku 4.14 do SWZ
Lot: LOT-0039
Title: Część 15 - Zestaw do stabilizacji międzytrzonowej kręgosłupa lędźwiowego
Description: zakres przedmiotu zamówienia określono w załączniku 4.15 do SWZ
Lot: LOT-0040
Title: Część 16 - Implant do międzytrzonowej stabilizacji odcinka szyjnego
Description: zakres przedmiotu zamówienia określono w załączniku 4.16 do SWZ
Lot: LOT-0041
Title: Część 17 - Lędźwiowy czop międzytrzonowy, klatka międzytrzonowa szyjna
Description: zakres przedmiotu zamówienia określono w załączniku 4.17 do SWZ
Lot: LOT-0042
Title: Część 18 - Śruby szyjne, pręty, nakrętki
Description: zakres przedmiotu zamówienia określono w załączniku 4.18 do SWZ
Lot: LOT-0043
Title: Część 19 - Implant międzytrzonowy typu ALIF
Description: zakres przedmiotu zamówienia określono w załączniku 4.19 do SWZ
Lot: LOT-0044
Title: Część 20 - Forma do kranioplastyki
Description: zakres przedmiotu zamówienia określono w załączniku 4.20 do SWZ
Lot: LOT-0045
Title: Część 21 - Zestaw do stabilizacji szyjno potylicznej kręgosłupa
Description: zakres przedmiotu zamówienia określono w załączniku 4.21 do SWZ
Lot: LOT-0046
Title: Część 22 - Implant międzytrzonowy typu TLIF
Description: zakres przedmiotu zamówienia określono w załączniku 4.22 do SWZ
Lot: LOT-0047
Title: Część 23 - Zestaw do anatomicznej repozycji trzonów kręgosłupa
Description: zakres przedmiotu zamówienia określono w załączniku 4.23 do SWZ
Lot: LOT-0048
Title: Część 24 - Klatki międzytrzonowe do stabilizacji międzytrzonowej kręgosłupa
Description: zakres przedmiotu zamówienia określono w załączniku 4.24 do SWZ