640198-2026 - Competition
Bulgaria – Medical consumables – „Периодична доставка на общ медицински консуматив за нуждите на “МБАЛ - ШУМЕН” АД и медицински консумативи и концентрати за нуждите на Отделение по хемодиализа на "МБАЛ-ШУМЕН" АД по обособени позиции” – втора процедура
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: „Периодична доставка на общ медицински консуматив за нуждите на “МБАЛ - ШУМЕН” АД и медицински консумативи и концентрати за нуждите на Отделение по хемодиализа на "МБАЛ-ШУМЕН" АД по обособени позиции” – втора процедура
Description: Периодична доставка на общ медицински консуматив за нуждите на “МБАЛ - ШУМЕН” АД и медицински консумативи и концентрати за нуждите на Отделение по хемодиализа на "МБАЛ-ШУМЕН" АД по обособени позиции. Медицинските консумативи, предмет на настоящата обществена поръчка са описани подробно в техническата спецификация, включваща 29 Обособени позиции
Internal identifier: 607796
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Редон-дренаж
Description: Перфориран полиетиленов Редон-дренаж дължина минимум 50 см, дължина на перфорирания участък минимум 12 см, минимум Ø на отворите 1 мм – всички размери ​​​​​​​Прогнозно количество 150 броя
Internal identifier: 607799
Options:
Description of the options: Ако към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 10,00 евро без ДДС
Lot: LOT-0002
Title: Аспирационна редон система
Description: Аспирационна редон система - вакумиран пластмасов флакон с обем минимум 600 мл и удължител с дължина минимум 1 метър ​​​​​​​Прогнозно количество 640 броя
Internal identifier: 607805
Description of the options: Ако към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 540,00 евро без ДДС
Lot: LOT-0003
Title: Катетри-нелатон
Description: Катетри-нелатон - всички номера ​​​​​​​Прогнозно количество 20 000 броя
Internal identifier: 607806
Description of the options: Ако към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 670,00 евро без ДДС
Lot: LOT-0004
Title: Уретрални катетри
Description: Уретрални фолиеви катетри, двупътни за възрастни - всички размери ​​​​​​​Прогнозно количество 8 000 броя
Internal identifier: 607807
Lot: LOT-0005
Title: Уринаторни торби
Description: Уринаторни торби с клапан - 1.5 м /2000 мл с централен отвор за източване в долната част на торбата ​​​​​​​Прогнозно количество 26 000 броя
Internal identifier: 607812
Description of the options: Ако към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 1 080,00 евро без ДДС
Lot: LOT-0006
Title: Иригатор с наконечник
Description: Иригатор с наконечник /еднократен/ ​​​​​​​Прогнозно количество 2 500 броя
Internal identifier: 607813
Description of the options: Ако към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 330,00 евро без ДДС
Lot: LOT-0007
Title: Торбички за колостома
Description: Еднократни торбички за колостома с лепяща повърхност за плътно прикрепяне, хипоалергично покритие към пациента и възможност за източване без отлепване ​​​​​​​Прогнозно количество 1 000 броя
Internal identifier: 607814
Description of the options: Ако към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 270,00 евро без ДДС
Lot: LOT-0008
Title: Капачки за абокати
Description: Капачки за абокати ​​​​​​​Прогнозно количество 32 000 броя
Internal identifier: 607816
Lot: LOT-0009
Title: Y - образен удължител
Description: Y - образен удължител /луер-лок/ за инфузионен катетър, за достъп на спринцовки и системи без игла ​​​​​​​Прогнозно количество 1 200 броя
Internal identifier: 607817
Description of the options: Ако към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 380,00 евро без ДДС
Lot: LOT-0010
Title: Трипътни кранчета
Description: Трипътни кранчета за инфузия и мониториране с прозрачен корпус ​​​​​​​Прогнозно количество 7 600 броя
Internal identifier: 607819
Description of the options: Ако към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 260,00 евро без ДДС
Lot: LOT-0011
Title: Аспиратор за многодозови флакони
Description: Аспиратор за многодозови флакони с бактериален филтър ​​​​​​​Прогнозно количество 14 000 броя
Internal identifier: 607820
Description of the options: Ако към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 940,00 евро без ДДС
Lot: LOT-0012
Title: Оригинална система за перфузор
Description: Оригинална система за перфузор, Луер-лок; Материал – ПВХ, прозрачен; Дължина: 150 см ​​​​​​​Прогнозно количество 7 000 броя
Internal identifier: 607821
Description of the options: Ако към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 350,00 евро без ДДС
Lot: LOT-0013
Title: Универсална гравитационна интравенозна система
Description: Универсална гравитационна интравенозна система за твърди и деформируеми контейнери с метална игла ​​​​​​​Прогнозно количество 162 000 броя
Internal identifier: 607822
Description of the options: Ако към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 10 800,00 евро без ДДС
Lot: LOT-0014
Title: Система за хемотрансфузия
Description: Система за хемотрансфузия с укрепен филтър ​​​​​​​Прогнозно количество 9 500 броя
Internal identifier: 607823
Description of the options: Ако към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 640,00 евро без ДДС
Lot: LOT-0015
Title: Спринцовки 50 мл, периферен конус
Description: Спринцовки 50 мл, периферен конус-катетърен тип ​​​​​​​Прогнозно количество 15 000 броя
Internal identifier: 607824
Description of the options: Ако към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 750,00 евро без ДДС
Lot: LOT-0016
Title: Спринцовки 50 мл, централен конус
Description: Спринцовки 50 мл, централен конус-инжекторен тип ​​​​​​​Прогнозно количество 30 000 броя
Internal identifier: 607825
Description of the options: Ако към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 1 500,00 евро без ДДС
Lot: LOT-0017
Title: Спринцовки 20 мл
Description: Спринцовки 20 мл ​​​​​​​Прогнозно количество 188 000 броя
Internal identifier: 607828
Description of the options: Ако към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 2 500,00 евро без ДДС
Lot: LOT-0018
Title: Спринцовки 10 мл
Description: Спринцовки 10 мл ​​​​​​​Прогнозно количество 320 000 броя
Internal identifier: 607829
Description of the options: Ако към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 3 740,00 евро без ДДС
Lot: LOT-0019
Title: Спринцовки 5 мл
Description: Спринцовки 5 мл ​​​​​​​Прогнозно количество 320 000 броя
Internal identifier: 607831
Description of the options: Ако към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 3 200,00 евро без ДДС
Lot: LOT-0020
Title: Спринцовки 2 мл
Description: Спринцовки 2 мл ​​​​​​​Прогнозно количество 225 000 броя
Internal identifier: 607832
Description of the options: Ако към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 1 880,00 евро без ДДС
Lot: LOT-0021
Title: Спринцовки инсулинови
Description: Спринцовки инсулинови 1 мл. с игла ​​​​​​​Прогнозно количество 9 500 броя
Internal identifier: 607834
Description of the options: Ако към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 80,00 евро без ДДС
Lot: LOT-0022
Title: Инжекционни игли
Description: Инжекционни игли, различни номера ​​​​​​​Прогнозно количество 960 000 броя
Internal identifier: 607835
Description of the options: Ако към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 4 800,00 евро без ДДС
Lot: LOT-0023
Title: Електроди за ЕКГ
Description: Електроди за ЕКГ мониториране - детски и за възрастни ​​​​​​​Прогнозно количество 50 000 броя
Internal identifier: 607837
Description of the options: Ако към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 500,00 евро без ДДС
Lot: LOT-0024
Title: Гел за УЗД
Description: Гел за УЗД ​​​​​​​Прогнозно количество 350 килограма ​​​​​​​
Internal identifier: 607838
Lot: LOT-0025
Title: Желатинова абсорбираща гъба
Description: Желатинова абсорбираща гъба – локален хемостатик 8,5см /4 см ​​​​​​​Прогнозно количество 1 500 броя ​​​​​​​
Internal identifier: 607839
Lot: LOT-0026
Title: Остриета/хирургични лезвиета/
Description: Остриета/хирургични лезвиета/ - всички номера ​​​​​​​Прогнозно количество 20 000 броя ​​​​​​​
Internal identifier: 607841
Description of the options: Ако към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 170,00 евро без ДДС
Lot: LOT-0027
Title: Киршнерови игли
Description: Киршнерови игли 1мм, 1,5мм, 1,6мм, 1,8мм, 2мм, 2,2мм, 2,5мм и 3,00мм на 30 см ​​​​​​​Прогнозно количество 400 броя ​​​​​​​
Internal identifier: 607842
Lot: LOT-0028
Title: Натрон калк
Description: Натрон калк ​​​​​​​Прогнозно количество 100 килограма ​​​​​​​
Internal identifier: 607844
Lot: LOT-0029
Title: Стерилно инцизионно фолио
Description: Стерилно инцизионно фолио - размер 45/50 ​​​​​​​Прогнозно количество 400 броя ​​​​​​​
Internal identifier: 607845