640233-2020 - ResultRomania-Plopeni: Ovens and accessories
Contract award notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Cuptor electric tip tunel cu bandă transportoare cu trei zone de încălzire temperatură 1 000 grade C
Reference number: 1374180420208
II.1.2.
Main CPV code
42942000 Ovens and accessories
II.1.4.
Short description
Cuptor electric tip tunel cu banda transportoare cu trei zone de incalzire temperatura 1 000 grade C este utilizat pentru operatiile de tratament termic de recoacere, aplicate produselor cu destinatie speciala din oteluri slab/mediu/inalt aliate si materiale neferoase (oțeluri și alamă). Termenul-limită până la care se pot solicita clarificări cu privire la conținutul documentației de atribuire: cu 18 zile inainte de data-limită de depunere a ofertelor. Achizitorul va răspunde in mod clar și complet solicitărilor de clarificare/informații suplimentare in legatură cu documentația de atribuire in a 10-a zi inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor in anunțul de participare.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.2.
Additional CPV code(s)
51530000 Installation services of machine tools, 71356200 Technical assistance services, 80530000 Vocational training services
II.2.4.
Description of the procurement
Cuptor electric tip tunel cu banda transportoare cu trei zone de incalzire temperatura 1 000 grade C = 2 bucati si servicii conexe: instalare si punere in functiune la beneficiar, instruire pentru personalul care va desevi utilajele respective.