640253-2026 - Competition
Bulgaria – Electricity – „Доставка на нетни количества активна електрическа енергия и избор на координатор на стандартна балансираща група за нуждите на Община Левски“
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: „Доставка на нетни количества активна електрическа енергия и избор на координатор на стандартна балансираща група за нуждите на Община Левски“
Description: Обществената поръчка има за цел избор на изпълнител за доставка на нетни количества активна електрическа енергия и избор на координатор на стандартна балансираща група за нуждите на Община Левски - 1600 MWh за период от 12 месеца.
Internal identifier: 606528
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09310000 Electricity
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: 1.В случай на необходимост, в рамките на срока на действие на договора, Възложителят си запазва правото да извършва промяна в броя на обектите (отпадане, преместване или добавяне на обект), за които ще се доставя нетна електрическа енергия на средно и/или ниско напрежение, при условията на договора за възлагане на настоящата обществена поръчка. 2.В случай, че към датата на изтичане на срока договора все още няма сключен договор с изпълнител въз основа на проведена процедура по ЗОП и обявената прогнозна стойност не е изчерпана, договорът продължава своето действие до сключването на нов договор, но за не повече от 3 месеца.