640311-2026 - Competition
Poland – Cleaning services – Świadczenie usługi sprzątania w obiekcie wraz z utrzymaniem czystości na terenach przyległych do budynku Europejskiego Centrum Solidarności
Contract or concession notice – standard regime
Services - Works
2. Procedure
Procedure
Title: Świadczenie usługi sprzątania w obiekcie wraz z utrzymaniem czystości na terenach przyległych do budynku Europejskiego Centrum Solidarności
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi sprzątania oraz utrzymania w czystości i porządku nieruchomości Zamawiającego w Gdańsku przy Pl. Solidarności 1, składającej się z budynku siedziby Zamawiającego oraz terenów zewnętrznych.
Internal identifier: sygn. akt. WFZP.0261.04.2026.AL
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Additional nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 90910000 Cleaning services
Additional classification (cpv): 90911200 Building-cleaning services, 90911300 Window-cleaning services, 90914000 Car park cleaning services, 90919200 Office cleaning services, 90610000 Street-cleaning and sweeping services, 90620000 Snow-clearing services, 90630000 Ice-clearing services, 45452000 Exterior cleaning work for buildings
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Świadczenie usługi sprzątania w obiekcie wraz z utrzymaniem czystości na terenach przyległych do budynku Europejskiego Centrum Solidarności.