See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Izbira dobaviteljev sukcesivne dobave konvencionalnih živil in živil iz shem kakovosti
Description: Izbira dobaviteljev sukcesivne dobave konvencionalnih živil in živil iz shem kakovosti
Internal identifier: JN-75217
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Description: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Internal identifier: 554484
Lot: LOT-0002
Title: KRUH IN PECIVO
Description: KRUH IN PECIVO
Internal identifier: 554485
Additional classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
Lot: LOT-0003
Title: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Description: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Internal identifier: 554486
Lot: LOT-0004
Title: ZAMRZNJENA ZELENJAVA ,SADJE IN RIBE
Description: ZAMRZNJENA ZELENJAVA ,SADJE IN RIBE
Internal identifier: 554487
Lot: LOT-0005
Title: SVEŽA KOKOŠJA JAJCA
Description: SVEŽA KOKOŠJA JAJCA
Internal identifier: 554488
Lot: LOT-0006
Title: SADNI SOKOVI
Description: SADNI SOKOVI
Internal identifier: 554489
Lot: LOT-0007
Title: MESO
Description: MESO
Internal identifier: 554490
Lot: LOT-0008
Title: PERUTNINA
Description: PERUTNINA
Internal identifier: 554491
Lot: LOT-0009
Title: MESNI IZDELKI
Description: MESNI IZDELKI
Internal identifier: 554492
Lot: LOT-0010
Title: ZAMRZNJENA ZELENJAVA, SADJE IN RIBE
Description: ZAMRZNJENA ZELENJAVA, SADJE IN RIBE
Internal identifier: 554493
Lot: LOT-0011
Title: JAJČNE TESTENINE
Description: JAJČNE TESTENINE
Internal identifier: 554494
Lot: LOT-0012
Title: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Description: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Internal identifier: 554495
Lot: LOT-0013
Title: EKOLOŠKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Description: EKOLOŠKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Internal identifier: 554496
Lot: LOT-0014
Title: EKOLOŠKI KRUH
Description: EKOLOŠKI KRUH
Internal identifier: 554497
Lot: LOT-0015
Title: EKOLOŠKO SADJE IN ZELENJAVA
Description: EKOLOŠKO SADJE IN ZELENJAVA
Internal identifier: 554498
Lot: LOT-0016
Title: EKOLOŠKO MESO
Description: EKOLOŠKO MESO
Internal identifier: 554499
Lot: LOT-0017
Title: DIETNI IZDELKI
Description: DIETNI IZDELKI
Internal identifier: 554500