2. Procedure
Procedure
Title: KOMPLEKSOWA DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ DLA PUNKTÓW Z INSTALACJAMI OZE NA POTRZEBY GRUPY ZAKUPOWEJ GMINY WISZNICE
Description: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest KOMPLEKSOWA DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ DLA PUNKTÓW Z INSTALACJAMI OZE NA POTRZEBY GRUPY ZAKUPOWEJ GMINY WISZNICE dla obiektów wskazanych w zał. nr 1 do SWZ, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997r. Prawo energetyczne, Kodeksu Cywilnego oraz przepisami wykonawczymi wydanymi na ich podstawie. Szacunkowe zapotrzebowanie energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r. wynosi 2 034 434 kWh.
Internal identifier: IBMG-II.271.9.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09000000 Petroleum products, fuel, electricity and other sources of energy
Additional classification (cpv): 09300000 Electricity, heating, solar and nuclear energy, 09310000 Electricity, 65300000 Electricity distribution and related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 09300000 Electricity, heating, solar and nuclear energy, 09310000 Electricity, 65310000 Electricity distribution