640334-2026 - Competition
Poland – Pharmaceutical products – Dostawa leków stosowanych w programach lekowych dla Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka im. Św. Jana Pawła II Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 6 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach 40-752 Katowice ul. Medyków 16
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa leków stosowanych w programach lekowych dla Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka im. Św. Jana Pawła II Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 6 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach 40-752 Katowice ul. Medyków 16
Description: Szczegółowy opis zawiera załącznik nr 2.1-2.7 specyfikacji asortymentowo-cenowej
Internal identifier: ZP/40/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Sildenafilum - do stosowania w programie lekowym B.31
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.1 do SWZ
Internal identifier: Pakiet nr 1
Lot: LOT-0002
Title: Bosentanum - do stosowania w programie lekowym B.31
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.2 do SWZ
Internal identifier: Pakiet nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Natalizumabum - do stosowania w programie lekowym leczenie chorych na stwardnienie rozsiane B.29
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.3 do SWZ
Internal identifier: Pakiet nr 3
Lot: LOT-0004
Title: Fenfluraminum - stosowania wprogramie lekowym leczenie chorych na zespół Lennoxa-Gastauta lub z zespoół Dravet B.154.FM.
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.4 do SWZ
Internal identifier: Pakiet nr 4
Lot: LOT-0005
Title: Avalglucosidase alfa - lek stosowany w programie lekowym leczenie choroby Pompego B.22
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.5 do SWZ
Internal identifier: Pakiet nr 5
Lot: LOT-0006
Title: Cannabidiolum - lek stosowany w programie lekowym leczenie pacjentów z napadami padaczkowymi w przebiegu zespołu stwardnienia guzowatego B.153 oraz leczenie pacjentów z zespołem Lennoxa-Gastauta lub zespołem Dravet B.154.FM
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.6 do SWZ
Internal identifier: Pakiet nr 6
Lot: LOT-0007
Title: Adalimumabum - lek stosowany w programie lekowym leczenie choroby Leśniowskiego-Crohna B.32
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.7 do SWZ
Internal identifier: Pakiet nr 7