640365-2026 - Competition
Poland – Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products – „Dostawa ręcznego autorefraktometru z keratometrem"
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: „Dostawa ręcznego autorefraktometru z keratometrem"
Description: Przedmiotem zamówienia jest: „Dostawa ręcznego autorefraktometru z keratometrem" Zakres zamówienia opisany został szczegółowo w załączniku nr 4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Internal identifier: DZP.UR.261.383.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33000000 Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: „Dostawa ręcznego autorefraktometru z keratometrem" Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 4 do SWZ.